Muž skolaboval na letisku, keď prvýkrát po štyroch rokoch videl svoju manželku a deti…

Muž skolaboval na letisku, keď prvýkrát po štyroch rokoch videl svoju manželku a deti…

5 decembra, 2022 0 Od Redakcia

Aké to je byť odtrhnutý od svojej rodiny? Mohli by ste sa oddeliť od svojej rodiny po tom, čo ste zažili niektoré z najstrašnejších vecí, ktoré sa dejú každý deň v zámorských krajinách a obciach?

To je to, čo Dyan musel zažiť. Dyan a jeho rodina odišli z dediny, ktorú nazývali domovom niekoľko rokov, aby prišli do Ameriky za lepším životom. Ich dedina v Sudáne bola zničená. Dyan a jeho žena AlᎥk sa preto  vydali do utečeneckého tábora v Afrike.

Tam sa začala celá tragédia. Počas celého toho chaosu v utečeneckom tábore bol Dyan úplne oddelený od jeho ženy a detí. Všetko sa zhoršilo, keď boli zničené všetky dôkazy o manželstve, ktoré držali Dyana v spojitosti s jeho rodinou.

Dyan si myslel, že už nikdy vo svojom živote neuvidí svoju rodinu. Dve ženy po boku jeho ženy, Molly a MarᎥe ClaᎥre, tvrdo bojovali za znovuzjednotenie rodiny, dokonca hovorili s politikmi a imigračnými právnikmi.

Nakoniec, štyri roky po tom, čo bola jeho rodina oddelená, Dylan sa s nimi znovu zišiel v Dallase/Fort Worth AᎥrport. Dylan okamžite padol na kolená, keď videl svoju rodinu ohromený radosťou.

Prajeme im, aby sa podobná situácia už nikdy v ich živote nestala. Teraz môžu byť spolu opäť ako milujúca rodina 💕.