Na hodinách baletu je viac dievčatiek, ale keď uvidíte, čo robí toto dievčatko v ružových šatách, nebudete veriť vlastným očiam!

Na hodinách baletu je viac dievčatiek, ale keď uvidíte, čo robí toto dievčatko v ružových šatách, nebudete veriť vlastným očiam!

27 februára, 2023 0 Od Redakcia

Keď sú malé, mnohé malé dievčatká chcú byť princeznou alebo baletkou. Očarujúce šaty, ružový tyl, vzhľad princeznej, čarovná palička, to všetko je pre každé malé dievčatko veľmi príťažlivé.  Neváhajte a prihláste ju na balet, ten čarovný svet si zamiluje! Navyše je to dobré pre rozvoj osobnosti a fyzický rast vášho dieťaťa.

Nasledujúce video ukazuje hodinu baletu, ktorá sa začína ako zvyčajne, pričom počas rozcvičky učiteľka požiada zúčastnené dievčatká, aby sa snažili robiť pohyby súčasne. Všetci sa snažia robiť to najlepšie, čo vedia, ale najmladšie dievčatko sa trochu vymyká z normálu. Vo svojich malých ružových šatách je taká roztomilá a snaží sa pohybovať svojím vlastným štýlom, že sa pri pohľade na ňu nemôžete nezasmiať.

Odvaha a jedinečnosť detí je naozaj obdivuhodná. Sú vo veku, keď ich ešte neprepadli pochybnosti o sebe samých a neodrádza ich vyhliadka na vystúpenie na veľkom pódiu. Sú presvedčené, že sú najšikovnejšie na svete a to právom.

Z tohto milého dievčatka bude pravdepodobne super tanečníčka, pretože už teraz prejavuje veľký talent. 🙂

Podeľte sa o jej vystúpenie aj s ostatnými, ak si to myslíte aj vy.