Na jeho neveru nezabudla a vrátila mu to veľmi účinným spôsobom…

Na jeho neveru nezabudla a vrátila mu to veľmi účinným spôsobom…

1 mája, 2022 0 Od Redakcia

Láska sa niekedy končí rôznymi spôsobmi, bohužiaľ často nie veľmi peknými. Keď vás milovaná osoba po toľkých spoločných rokoch sklame, láska sa vytratí v priebehu niekoľkých sekúnd. Táto žena menom Edith však myslela na pomstu, netúžila po ničom nekalom, ale nechcela nechať neveru svojho 37-ročného manžela bez povšimnutia. Preto si dôkladne premyslela svoj plán pomsty.

Láska sa cez noc rozplynula

Edith svojho manžela veľmi milovala a žili spolu 37 rokov. Napriek malým búrkam si stále myslela, že sú šťastní. Možno boli, kým sa jej manžel Jack nezamiloval do svojej sekretárky, ktorá sa stala jeho milenkou. Edita bola zdrvená, nemohla uveriť, že by ju manžel mohol takto zradiť.

Jej manžel odišiel

Jack sa rozhodol opustiť Edith a začať žiť so svojou sekretárkou. Edita tak musela opustiť dom, v ktorom spolu žili toľko rokov. Jack mal s domom iné plány, chcel ho predať, získať nejaké peniaze navyše a presťahovať sa k novej partnerke. Skrátka, začať úplne nový život s novou ženou na novom mieste. Ale keď bol Edithin posledný deň v starom dome, niečo ju napadlo.

Nádherná večera, nepríjemný zápach.

Večer počas poslednej večere v jej dome si Edita dala krevety s kaviárom, jedlo, ktoré síce chutí luxusne, ale jeho vôňa nie je každému po chuti, najmä ak nie je veľmi čerstvé. Vtedy Edita dostala nápad, natrela krevety kaviárom a schovala ich za nábytok. Na druhý deň sa odsťahovala. Po chvíli začal dom nepríjemne zapáchať. Jack však netušil, kde by mohol byť problém.

Silný zápach odrádzal potenciálnych kupujúcich

Jack a jeho nová partnerka dôkladne prehľadali dom, ale nič nenašli. Záujemcovia prichádzali, ale vždy to dopadlo rovnako. Zápach ich všetkých odradil a nikto z nich si dom nekúpil. Dokonca aj Jack sa rozhodol odísť z domu o niečo skôr, pretože silný zápach mu znemožňoval zostať v dome. Bolo to čoraz intenzívnejšie.

Edith vyhrala

Po nejakom čase Edith sama kontaktovala svojho bývalého manžela a spýtala sa ho, ako to vyzerá s predajom domu. Jack jej vyrozprával problémy, s ktorými sa stretol a ona mu ponúkla, že ho od neho kúpi za 10 % jeho hodnoty. Dom pre ňu veľa znamenal. Jack prekvapivo súhlasil a umožnil Edite vrátiť sa do jej jediného domova, kde strávila takmer celý život. Samozrejme, vôňa z domu zrazu zmizla.

Podeľte sa o tento príbeh aj s ostatnými.