Podpálil šesťročné dieťa a rodina tyrana o útoku „žartovala“…

Podpálil šesťročné dieťa a rodina tyrana o útoku „žartovala“…

2 mája, 2022 0 Od Redakcia

6-ročný Dominick Krankall, obyvateľ Bridgeportu v štáte Connecticut, sa išiel hrať dolu na dvor ako každý iný deň, keď ho brutálne napadol jeho tyran. Telo Dominicka Krankalla je z väčšej časti opuchnuté kvôli brutálnemu útoku, ktorému čelil túto nedeľu. Dominickova staršia sestra Kayla Deeganová hovorí, že jej malý brat sa hral na dvore s ďalšími deťmi, ktoré bývajú pod ich domom.

Kayla si spomína na osudný deň: „Len čo zišiel po schodoch, tyran zavolal jeho meno a vylákal ho za roh a on sa v priebehu niekoľkých sekúnd vrátil za roh a kričal: „Mami, zapálili ma.“ Dominikov tyran je údajne ich 8-ročný sused, ktorý podľa rodiny obete v minulosti šikanoval 6-ročného chlapca.

Dominickova rodina sa domnieva, že jeho tyran sa dostal do kôlne na pozemku, kde mal prístup k benzínu a zapaľovačom.

Keď si tieto veci zabezpečil, zavolal k sebe nič netušiaceho Dominicka. „To, čo urobil bolo, že polial benzínom tenisovú loptičku, vzal zapaľovač, zapálil ju a jednoducho ju hodil môjmu bratovi priamo do tváre – a potom od neho utiekol a sledoval, ako horí,“ povedala Kayla Deeganová.

Dominicka v deň útoku krátko pred 16.00 h okamžite previezli do nemocnice v Bridgeporte. Polícia uviedla, že v súčasnosti vyšetruje hlásenie o 4 maloletých osobách bez dozoru v oblasti, ktoré sa hrajú s benzínom a zapaľujú predmety. Lekári v nemocnici, ktorí Dominicka ošetrovali, tvrdia, že sa zotaví.

Rodina 6-ročného chlapca však nie je spokojná.

Sú rozzúrení na tyrana a jeho rodinu a tvrdia, že to nie je prvý prípad, keď kvôli 8-ročný tyranovi musel ísť Dominick do nemocnice. Podľa Dominickovej sestry ho šikanujúci chlapec napadol už predtým, asi pred dvoma mesiacmi. Počas tohto incidentu boli deti pod dohľadom svojej susedky, matky tyrana!

„Pred dvoma mesiacmi pod dohľadom matky tyrana narazil do steny a spadol na zem. A matka opäť odmieta priznať, že to urobilo jej dieťa,“ uviedla Dominickova staršia sestra Kayla Deeganová. Incident sa v súčasnosti vyšetruje, ale zatiaľ neboli vznesené žiadne obvinenia.

Dominickova rodina sa modlí za spravodlivosť a chce dostať jeho príbeh do sveta, aby s tým niekto dokázal niečo urobiť.

Rodina tiež založila kampaň GoFundMe, ktorá má pomôcť s výdavkami na nemocnicu, ktoré vznikli v súvislosti s liečbou Dominickových zranení, a pomôcť rodine aj s presťahovaním. V informácii o zbierke sa jeho sestra podelila o srdcervúce detaily Dominickovho útoku a jeho následného stavu.

Dominickova sestra Kayla Deeganová na stránke GoFundMe napísala, že hoci rozprávať je pre 6-ročného chlapca momentálne úloha, svojej matke povedal: „Prosím, neberte ma tam späť,“ čím mal na mysli ich domov. Podelila sa o to, že 6-ročný chlapec je pre opuchnuté pery a popálenú tvár sotva schopný hovoriť alebo jesť. Rodina je bez seba od smútku, že musí byť svedkom toho, ako živé dieťa trpí takými bolesťami a nemôže s tým nič urobiť.

Čo sa týka tyrana, Kayla píše, že jeho rodina berie údajný útok ako „žart“ a myslí si, že 8-ročný chlapec je nevinný.

Dominickova matka sa na Facebooku podelila o to, že zatiaľ čo vyšetrovatelia boli u nich doma, ich susedia, ktorých syn je do údajného útoku zapletený, „zapaľovali zapaľovače“ v oknách a celú hroznú tragédiu brali ako „vtip“.

To, čo sa stalo malému Dominickovi, je absolútne srdcervúce a pripomína nám, že šikanovanie musíme úplne vykoreniť.

Pomôžte šíriť informácie o Dominickovom útoku, aby podobným osudom nemuselo prejsť žiadne ďalšie dieťa.