Najkrajšia babička na svete vo veku 67 rokov. Odpadnete!

Najkrajšia babička na svete vo veku 67 rokov. Odpadnete!

12 novembra, 2022 0 Od Redakcia

Je vždy príjemné vidieť starších ľudí, ktorí sú príkladom toho, že život nie je vymedzený počtom rokov. Niektorí ľudia lezú po horách, jazdia na bicykli, chodia do posilňovne a tak ďalej po šesťdesiatke.  Ľudia, ktorí nám dokazujú, že vzrušenie a výzvy života sa nemusia vytratiť s vekom.

Nasledujúca dáma, ktorá má 67 rokov, získala titul najkrajšej babičky, čo pri pohľade na ňu nie je žiadne prekvapenie. Je živým príkladom toho, že krása nie je len pre mladých. Yazemeenah Rossi sa objavila na obálkach mnohých časopisov po celom svete. Svoju kariéru modelky nezačala ako tínedžerka, ako väčšina ľudí, ale od svojich 30 rokov.

Tajomstvo jej krásy

Yazemeenah dokázala, že na to, aby ste sa stali modelkou, nemusíte byť mladí. Hoci od 30-tky pôsobí v tomto odvetví, konštatuje, že toto odvetvie je stále predovšetkým v rukách mladých ľudí.

„Myslím si, že ženy a muži prežívajú rovnaké obavy týkajúce sa starnutia, len muži o tom možno hovoria oveľa menej. Nikto nemá rád, keď sa jeho pokožka podriaďuje gravitačným zákonom. Napriek tomu je starnutie úžasný proces, v ktorom človek časom rastie a silnie.“ – povedala Yazemeenah.

„Vek určite závisí od stavu vedomia. Ak sa vám podarí zostať v spojení s dieťaťom vo vás, môžete sa touto energiou znova a znova nabíjať. Dôležité je zachovať si hravosť, zmysel pre dobrodružstvo a zvedavosť, okrem toho nie sú potrebné žiadne kúzelnícke triky.“

„Nikdy som nebola pod nožom plastického chirurga. Predstava, že by som si skalpelom nechala vymodelovať svoje dokonale zdravé telo, mi pripadá ako úplný nezmysel. Pokožku si neustále premasťujem, na vlasy používam repkový olej, každý týždeň si pleť peelingujem zmesou cukru a olivového oleja, každý deň jem avokádo, biele mäso alebo ryby.“ – povedala Yazemeenah.

Ak sa vám tento článok páčil, nezabudnite ho zdieľať so svojimi priateľmi!