Nechala si ho vytetovať na tvár: Dôvod je však zarážajúci!

Nechala si ho vytetovať na tvár: Dôvod je však zarážajúci!

7 novembra, 2022 0 Od Redakcia

„Všetci sa na mňa nepochopiteľne pozerajú, že mám svojho partnera vytetovaného na tvári, hoci ma podvádza. Môj partner sa vráti“…Žena možno prežila dramatické obdobie, keď sa dozvedela o partnerovej nevere. Rozhodla sa pre rozchod, no napriek tomu sa rovnako rozhodla si ho nechať vytetovať na tvár a dúfa, že raz budú opäť spolu.

Narally Najm sa na TikToku stala virálnou vďaka videu, ktoré zverejnila nielen po tom, ako odhalila, že ju jej partner systematicky podvádza, ale aj preto, že ukázala takmer celé líce a krk pokryté vzormi zobrazujúcimi jej bývalého partnera. Povedala, že sa pravdu dozvedela týždeň po narodení ich dieťaťa a po tom, ako sa presťahovali do nového domu, ktorý práve kúpili.

Myslela som si, že sme dokonalá rodina. Pred týždňom sa mi narodil syn, kúpili sme dom a všetko sa zdalo byť také dokonalé, potom som zistila, že ma podvádza… Dokonca aj keď som rodila,“ povedala. Rozhodla sa teda ukončiť ich vzťah, ale po chvíli to oľutovala. Preto sa rozhodla dať si ho vytetovať na tvár, aby ukázala, že chce, aby boli opäť spolu, a dúfa, že sa k nej opäť vráti.

Na jej profile na TikToku sa tak objavili komentáre, v ktorých mnohí zdôrazňovali, že by mala ísť ďalej a že bude ľutovať plány, ktoré s ňou urobil. „Jedného dňa, keď budeš staršia a zrelšia, to budeš ľutovať, ale ak ťa to teraz robí šťastnou, nech sa tak stane. Modlím sa za teba,“ uviedol jeden človek a ďalší dodal: „Nemôžem nájsť slová… Je mi to tak ľúto, Narally.“

Svoje rozhodnutie však obhajovala a uviedla, že „všetci na mňa žiarlia, pretože mám svojho partnera vytetovaného na tvári, hoci ma podvádza. Môj partner sa vráti.“

Úprimne, skutočne nevieme, čo na to povedať…