Nechali svoju ročnú dcéru s rodinným priateľom, ale niečo si zabudli doma. Keď sa vrátili do domu, boli šokovaní, keď videli, čo robí!

Nechali svoju ročnú dcéru s rodinným priateľom, ale niečo si zabudli doma. Keď sa vrátili do domu, boli šokovaní, keď videli, čo robí!

10 augusta, 2022 0 Od Redakcia

Zo všetkých trestných činov je najhroznejšie, keď dospelý zneužije bezbrannosť malého dieťaťa. Deti sú stelesnením nevinnosti a čistoty a páchanie násilia na nich v akejkoľvek forme je absolútne neospravedlniteľné. Je tiež ťažké uvažovať o tom, ako môžu niektorí dospelí vôbec pomýšľať na zneužívanie dieťaťa.

Je to hrozný, ale skutočný problém a rodičia v nasledujúcom príbehu sa s ním stretli. Príbeh páru, ktorý si myslel, že zveril svoje dieťa do dobrých rúk.

Niektoré príbehy nám žiaľ pripomínajú, aký krutý môže byť svet, v ktorom žijeme. Títo dvaja rodičia ani netušili, ako veľmi sa mýlili, keď si mysleli, že svoju ročnú dcérku nechávajú so stopercentne dôveryhodnou osobou, kým idú nakupovať.

Mladý muž Jayson Newlun bol rodinným priateľom až do dňa, keď sa stala tá hrozná vec. Rodičom sa ani nesnívalo, že kým budú preč, muž, o ktorom si mysleli, že ho dobre poznajú, sa pokúsi zneuctievať ich ročnú dcéru. Našťastie osud nebol taký krutý a nedovolil mužovi zájsť s jeho plánom príliš ďaleko, pretože matka si všimla, že si doma niečo zabudla a musela sa vrátiť.

Neopísateľný šok

Matka vošla do detskej izby a našla Newluna, ako masturbuje a dotýka sa genitálií malej. Okamžite sa zhrozila a bez váhania zavolala políciu. Reakcia otca bola oveľa drastickejšia. V bezhraničnom hneve sa okamžite vrhol na muža a začal ho biť zásuvkou, ktorú vytiahol zo skrine vedľa dverí.

Dvadsaťšesťročný muž bol zatknutý na kauciu 250 000 dolárov. Bol obvinený z trestného činu sexuálneho útoku na maloletú osobu. Takýto incident nám pripomína, že nikdy nevieme, kto v našom okolí môže mať poruchu správania alebo duševnú poruchu, preto je dôležité vždy starostlivo vyberať, komu svoje deti zveríme.

Nezabudnite tento článok zdieľať so svojimi priateľmi!