Nevestin otec zomrie pri výkone služby. Keď uvidí, kto vošiel do dverí, neverí vlastným očiam!

Nevestin otec zomrie pri výkone služby. Keď uvidí, kto vošiel do dverí, neverí vlastným očiam!

21 októbra, 2022 0 Od Redakcia

Svadba je najšťastnejším dňom v živote páru, ale často sa medzi rodinami stane niečo, čo ich šťastie zatieni. Našťastie to nebol prípad svadby Mikayly, ktorá sa 14. októbra vydala za svojho milého Dakotu, uvádza Goodfullness. Všetko bolo pripravené na oslavu, ale jedna osoba chýbala: Mikaylin otec. Bol v námorníctve a zomrel počas nasadenia pred desiatimi rokmi.

Jej otec Dávid chcel vypočuť muža, ktorý pred ním utiekol a skočil do vody. David za ním skočil do vody, aby ho zachránil, ale žiaľ, z vĺn sa ho už nepodarilo vytiahnuť. Na pamiatku svojho otca si Mikayla v deň svadby zavesila na krk medailón s nápisom: „Sprevádzaj ma dnes, otec.“ Netušila však, že ju v ten deň čaká veľké prekvapenie, ako si môžete pozrieť vo filme nižšie.

Počas svadby, keď mala nevesta tancovať so svojím otcom, sa namiesto otca objavili jeho bývalí kolegovia a všetci tancovali s nevestou. Mikayla bola za tento tanec veľmi vďačná, pretože si ním pripomenula svojho otca a svadobný obrad sa pre ňu stal udalosťou, na ktorú nikdy nezabudne.

Pozrite si video nižšie:

Zdieľajte tento článok, aby si aj ostatní mohli prečítať o hrdinskom čine Davida, ktorý položil svoj život, aby slúžil svojej krajine.