Takéto odhalenie sme ešte nezažili: Tento muž si dvakrát rozmyslí či bude opäť podvádzať.

Takéto odhalenie sme ešte nezažili: Tento muž si dvakrát rozmyslí či bude opäť podvádzať.

20 októbra, 2022 0 Od Redakcia

Aby ste pochopili túto ženu, ktorá sa krok za krokom dozvedela, že jej manžel má pomer a krok za krokom plánovala veľké odhalenie, musíte vedieť, aké to je, keď nám niekto, komu sme verili a koho sme milovali, takto vrazí nôž do chrbta.

Pomsta nie je najkrajšie ani najušľachtilejšie riešenie, ale sú chvíle, keď vám jednoducho nie je ľúto druhej osoby a chcete, aby pocítila niečo z toho, čo vám spôsobuje.

„Mala som pocit, že ma manžel podvádza, pretože kúpil niekoľko červených ruží a určite to nebolo pre mňa. Keď si s niekým vymieňal správy, vždy sa smial a usmieval. Keď som sa ho na to pýtala, vždy hovoril, že to bola jeho matka. Je takmer samozrejmé, že zrazu musel vždy zostať v práci dlho do noci. Keď som mu zavolala, jeho kolegovia mi povedali, že je už dávno preč.

Posledné znamenie, že som si bola istá, že má pomer, bolo, keď išiel pre mlieko o 23:30 a vrátil sa domov o druhej ráno. Ak by som mala dať radu niekomu, kto sa ocitol v podobnej situácii ako ja, poradila by som mu, aby si najal súkromného detektíva. To som aj urobila.

Vedia svoje a vy sa môžeme vyhnúť nepríjemným chybám. Predtým, ako druhému človeku niečo vmietnete do tváre, potrebujete informácie a dôkazy. Aj tak by klamal a zavádzal vás. Nehovoriac o tom, že sa to veľmi hodí aj pri rozvode!

Celé mesiace som zbierala informácie, hrala som sa na naivnú, až kým sa neblížili jeho narodeniny. Možno sa pýtate, prečo som tak dlho čakala a prečo som odhalenie naplánovala na jeho narodeniny? Odpoveď na prvú otázku je taká, ako som už povedala, potrebovala som viac informácií pre seba aj pre svojho právnika, aby som sa dostala do lepšej pozície.

Odpoveď na druhú otázku znie: samozrejme, že som to naplánovala na jeho narodeniny! Najviac som mu chcela ublížiť. Keď som sa ho spýtala, čo by si želal k tohtoročným narodeninám, povedal, že by bolo pre neho najlepšie, keby som odišla s priateľmi, pretože nechce, aby mu pripomínali, že starne… A zrejme som bola jediná, kto mu to pripomínal.

Tak som súhlasila. Vedela som, že má niečo za lubom. Kým si myslel, že som preč, zavolala som jeho rodičom, súrodencom a všetkým jeho blízkym priateľom, aby sme naplánovali oslavu s prekvapením, na ktorej by sme mu tajne pripravili tortu a pripili naňho.

Všetci sme sa stretli pred bytom o 8:30 ráno. Bolo nás asi 8. Jeho mama držala tortu. Varovala som všetkých, aby boli veľmi ticho. Plán bol vkradnúť sa do spálne a nechať všetkých kričať prekvapenie. To sa stalo, bolo to tak. Môj manžel bol v posteli úplne nahý so svojou milenkou.

Mama upustila tortu, otec kričal, priatelia sa snažili všetkých vytlačiť z miestnosti, zatiaľ čo pár prichytený pri čine sa v panike obliekal. Nájdu sa takí, ktorí ma budú odsudzovať alebo opovrhovať, ale myslím si, že som preňho vybrala to najlepšie narodeninové prekvapenie.“

Ak si myslíte, že táto žena postupovala správne, podeľte sa o článok aj s ostatnými, aby si aj oni mohli prečítať tento skvelý príbeh!