Neznášala svoj zásnubný prsteň a týždeň po zásnubách prišla za partnerom s novou žiadosťou…

Neznášala svoj zásnubný prsteň a týždeň po zásnubách prišla za partnerom s novou žiadosťou…

17 marca, 2022 0 Od Redakcia

Žena tvrdila, že neznášala zásnubný prsteň od svojho partnera tak veľmi, že ho požiadala, aby jej dal ďalší. Nákup zásnubného prsteňa nie je jednoduchá záležitosť, obzvlášť keď vaša partnerka presne vie, čo od žiarivého diamantového šperku očakáva. Vy ho však potrebujete kúpiť bez jej vedomia, aby ste ju ním ešte mohli prekvapiť.

Žena na TikToku sa však priznala, že absolútne „nenávidela“ prsteň, ktorý jej dal jej súčasný manžel, keď ju požiadal o ruku a o týždeň neskôr ho konfrontovala a požiadala ho, aby jej dal iný. Žena povedala, že vedela, že zdieľaním svojho príbehu online bude pravdepodobne odsudzovaná, ale trvala na tom, že ona a jej manžel Patrick sú stále šťastne vzatí a jej žiadosť o nový prsteň nezranila jeho city.

Vo videu zverejnenom na ženskom účte @beefinnagain povedala: „Asi za to dostanem veľa negatívnych komentárov a úprimne, som s tým zmierená.

Patrick a ja sme spolu chodili veľmi dlho a po celú dobu, čo sme spolu chodili som mu hovorila: „Pat, chcem prsteň so „svätožiarou“. Chcem malé diamanty okolo celého prsteňa. To je to, čo chcem. Stále som to zdôrazňovala. Povedala som si: „Nezaujíma ma veľkosť diamantu. Je mi to jedno. Nejde mi o čistotu alebo tvar. Je mi to doslova jedno. Chcem ich len mať okolo celého prsteňa.

Keď prišiel ten čas, Patrick sa neporadil so žiadnou zo žien v jeho rodine aby sa uistil, že kupuje ten správny prsteň a nakoniec vybral princeznovský, ktorý bol úplne iný ako ten, čo si želala jeho partnerka. Žena dodala: „Nikoho sa nepýtal. Nepýtal sa mojej mamy. Nepýtal sa môjej najlepšej priateľky. Nepýtal sa svojich sestier, svojej mamy, nikoho a prišiel doslova s princeznovsky vybrúseným diamantom.

Bol to nádherný diamant, ale nie to, čo som chcela.

Potom, čo ma požiadal o ruku, som išla domov a mama sa spýtala či sa mi prsteň páči. Ja som zakričala: „Nie, tak veľmi ho nenávidím a musím ho nosiť navždy‘. Žena bola presvedčená svojou mamou, aby dala prsteňu „päť rokov“, než požiada Patricka aby ho vymenil. Vydržala však len týždeň, pretože ľudia sa jej neustále pýtali či je to to, čo chcela a zakaždým sa musela tváriť, že áno.

Potom som odišla a plakala, pretože to jednoducho nebolo to, čo som chcela. Takže po týždni som mu zavolala a povedala:“ Hej, toto bude ťažké prehltnúť. Neznášam ten prsteň. Nie je to ten, čo som chcela a som ochotná čakať na niečo, čo chcem. Potrebujem aby si to vedel.“ Dvojica sa neskôr vybrala spolu nakupovať prsteň a manžel ženy nakoniec minul na nový prsteň dvakrát toľko peňazí.

Povedala: „Všetko je teraz v poriadku, podarilo sa mu ho vymeniť. Potom som ho prinútila zaplatiť dvojnásobok za nový prsteň, pretože ma vzal do obchodu a povedala som mu, čo sa mi páči. Napriek tomu, sme stále šťastní manželia. On vie, že som veľmi tvrdohlavá.“