Otvorila peňaženku svojho mŕtveho otca a našla niečo, čo zmenilo celý jej život!

Otvorila peňaženku svojho mŕtveho otca a našla niečo, čo zmenilo celý jej život!

9 apríla, 2024 0 Od Redakcia

Rodičia Alison Holdernessovej mali strašné tajomstvo a rozhodli sa vziať si ho so sebou do hrobu. Takmer sa im to podarilo,“ píše denník Daily Mail.Keď stratila otca, prezrela si jeho peňaženku a našla fotografiu neznámeho dieťaťa v matkinom náručí. Nevedela, kto by mohlo byť to dieťa, ale tušila, že to, čo sa dozvie, zmení jej život.

Na zadnej strane obrázka bolo napísané len Amanda. To bolo zatiaľ všetko, čo vedela, ale keďže jej matka zomrela už skôr, v roku 1996, nemohla od nej získať viac informácií. Alison začala pátrať a pomaly rozmotávala nitky. Ukázalo sa, že jej matka ešte ako dvadsaťročná porodila jej sestru Amandu, dievča, o ktorom nikdy nehovorila a ktorá pracovala ako učiteľka v Etiópii takmer 20 rokov a teraz sa volá Jane.

Alison veľmi bolelo, že jej matka sa s ňou nepodelila o svoje tajomstvo, pretože mali veľmi dobrý vzťah a mohla jej dôverovať. Nakoniec organizácia Long Lost Family, ktorá funguje v Spojenom kráľovstve, vypátrala Alisoninu sestru Jane a vzala ju do Oxfordu, aby sa sestry mohli konečne stretnúť.

 

„Keď môj otec zomrel, išla som do ich domu, aby som upratala ich veci. V nočnej skrinke som našla otcovu peňaženku, v ktorej boli fotografie. Nikdy predtým som žiadnu z nich nevidela. Najprv som si myslela, že bábätko som ja v maminom náručí, ale na zadnej strane bolo napísané Amanda. Fotografia bola urobená v roku 1951 a ja som vtedy ešte nežila“, povedala Alison.

Zamestnanci relácie našli dokumenty o adopcii a ukázalo sa, že jej sestre zmenili meno na Elizabeth Jane Furzeyová. Ukázalo sa tiež, že osvojitelia zomreli. Jane vedela, že je adoptované dieťa, ale zo strachu, že by ju jej skutočná rodina odmietla, sa ju ani nepokúšala nájsť. Našťastie ju kontaktovala jej sestra Alison. Keď sa konečne stretli, začali plakať.

Matka Jane a Amandy dala Jane na adopciu, pravdepodobne preto, že keď sa dieťa narodilo, bola slobodná a už porodila svoje druhé dieťa, Alison, s iným mužom, za ktorého sa vydala.

Aký dokáže byť život zamotaný, však?

Podeľte sa o tento článok aj so svojimi priateľmi.