Panna Mária ma zachránila, hovorím to a chvejem sa – chce sa mi plakať, ďakujem za všetko v mojom živote.

Panna Mária ma zachránila, hovorím to a chvejem sa – chce sa mi plakať, ďakujem za všetko v mojom živote.

7 júna, 2024 0 Od Redakcia

Zázrak prostredníctvom šokujúceho svedectva. Panna Mária, ktorá urobila svoj zázrak a vyliečila ženu so srdcovým problémom, ktorý ju trápil už od detstva.

Presnejšie, Chrysoula Alexidou a jej manžel prišli z Nemecka, aby sa pomodlili a poďakovali Panne Márii.

„Od 16 rokov som mala šelest na srdci, dvakrát som bola hospitalizovaná, vždy mi dali lieky. Mala som dva balóniky a každých šesť mesiacov som musela ísť ku kardiológovi, aby zistil, ako sa mi darí, bola som na práškoch a teraz, keď som mala 29 rokov, mi lekári naplánovali urgentnú operáciu.

Moji bratranci mi povedali o zázračnej ikone Panny Márie, a tak som sa pred mesiacom prišla špeciálne z Nemecka pokloniť Panne Márii, ​​medzitým som tam nechala dve fotky, môjho dieťaťa a moju.

Keď sme nadobro odišli do Nemecka, musela som na operáciu a Panna Mária sa mi zjavila v predvečer, v piatok, predtým, ako som išla k lekárovi a povedala mi, že som vnútri v nemocnici a upokojila ma „Neboj sa, dieťa moje, uzdravím ťa.“

Uzdravenie ženy milosťou Panny Márie

Štyria lekári boli pri mne, aby vykonali operáciu srdca… Videla som sen…Lekára som mala navštíviť po niekoľkých dňoch a povedal mi, že teraz tam nemám absolútne nič.

Už nebol žiadny srdcový šelest, opäť som nepotrebovala tabletky, som úplne zdravá. Nemohla som na to prestať myslieť. Vrátila som sa k lekárovi a ten ma uistil, že som úplne zdravá. Veľký zázrak. Sme priatelia s doktorom, ktorý ma navštevuje v Nemecku.

Doktor tomu ťažko uveril, keďže som ho veľmi často navštevovala kvôli svojej liečbe a tabletkám. „Mám zimomriavky a chce sa mi plakať. Ďakujem, moja pani.

Podeľte sa o tento úžasný príbeh aj so svojimi priateľmi.