Pár, ktorý má 14 synov, je nadšený, že konečne privítal zdravé dievčatko…

Pár, ktorý má 14 synov, je nadšený, že konečne privítal zdravé dievčatko…

6 októbra, 2023 0 Od Redakcia

Privítanie akéhokoľvek bábätka na svete je požehnaním, ktoré dokážu skutočne pochopiť len tí, ktorí ho zažili. Či už je to jedno, dve, tri alebo viac, mať deti naozaj zmení váš život. Niekedy je to ťažké, stresujúce, vyčerpávajúce a sú obdobia, keď môžete o tom všetkom pochybovať. Na konci každého dňa sa však nič nevyrovná tomu, keď sa pozriete na tvár svojho dieťaťa a viete, že je to celý váš svet.

Viem si teda predstaviť, akú hrdosť pociťujú Kateri a Jay Schwandtovci – 45-roční manželia majú 15 detí… a 14 z nich sú chlapci! Áno, čítate správne. Podľa správ Kateri porodila 14 chlapcov za sebou, kým sa jej narodilo dievčatko Maggie Jayne.

Teraz si spomínam, ako moja vlastná matka priznala, že sa s otcom prestali snažiť o deti po narodení môjho najmladšieho brata. Dúfali, že k nim pribudne dievčatko, ale po narodení tretieho chlapca si uvedomili, že to možno jednoducho nebolo napísané vo hviezdach, že sa im to niekedy podarí.

Podľa všetkého si Kateri a Jay tiež želali dievčatko, ale vytrvali tam, kde jej rodičia nie. Po ceste sa stali rodičmi chlapcov Tylera, Zacha, Drewa, Brandona, Tommyho, Vinnyho, Calvana, Gaba, Wesleyho, Charlieho, Luka, Tuckera, Francisca a Finleyho. Napokon pred dvoma rokmi mohli osláviť fantastickú správu… čakali dievčatko.

Maggie doplnila rodinu, ktorá je teraz s najväčšou pravdepodobnosťou kompletná. V minulosti sa o nich hovorilo v miestnych aj celoštátnych spravodajských televíziách a majú program s názvom 14 Outdoorsmen, ktorý vysielajú naživo.

Niektorí z Kateriiných a Jayových synov sú už dospelí a žijú vo vlastných domoch. Napriek tomu je ich dom stále plný. Ich najstarší syn, 28-ročný Tyler, sa pre Today rozhovoril o tom, čo to znamená mať konečne malú sestru. Povedal: „Moji rodičia boli konečne obdarovaní dievčatkom, o ktorom si nikdy nemysleli, že sa im narodí.

Medzitým Jay, ktorý roky túžil po dcére, povedal: „Sme nesmierne šťastní a nadšení, že sa naša rodina rozrastie o Maggie Jayne. „Tento rok bol nezabudnuteľný v mnohých ohľadoch a z mnohých dôvodov, ale Maggie je ten najväčší dar, aký sme si kedy vedeli predstaviť.“ Je to neuveriteľné, ale príbeh lásky Kateri a Jaya siaha až do čias, keď bol pár na strednej škole. Teraz, približne o 30 rokov neskôr, stoja na čele rodiny, ktorá má 17 členov (samozrejme, počítajúc aj seba).

Ešte v roku 2014 sa Kateri otvorila vyhliadke, že jedného dňa bude mať dievčatko. „Ak by sa nám narodilo dievčatko, myslím, že by sme boli v šoku,“ povedala pre MLive.com. Vieme si len predstaviť, aký šok zažije Maggie, keď bude dosť stará na to, aby pochopila, že má nielen 14 súrodencov, ale že sú všetci mužského pohlavia!

Veľa šťastia, Maggie! Páni, aký neuveriteľný príbeh. Povedali by sme, že rodičia majú plné ruky práce s tromi chlapcami, nieto ešte so 14 a malým dievčatkom, s ktorými sa musia popasovať!

Prosím, zdieľajte tento článok na Facebooku, ak vás tento príbeh zaujal!