„Parkujem, kde chcem. O parkovacie lístky sa starajú len chudobní“: Rozhorčenie nad výrokmi mladého milionára!

„Parkujem, kde chcem. O parkovacie lístky sa starajú len chudobní“: Rozhorčenie nad výrokmi mladého milionára!

20 novembra, 2023 0 Od Redakcia

27-ročný milionár Luke Desmaris tvrdí, že môže parkovať, kde chce, pretože ho nezaujímajú… pokuty, pretože má peniaze. Mladý muž, ktorý za posledný rok nazbieral viac ako 100 pokút za to, že svoje auto nechal kdekoľvek sa mu zachcelo, dokonca aj na miestach, kde je parkovanie prísne zakázané.

V rozhovore uvádza: „Ľudia bez peňazí vidia pokutu, ale ja vidím VIP parkovanie.“

Čo hovorí o nelegálnom parkovaní a parkovacích lístkoch

Prezradil, že za posledných 12 mesiacov zaplatil na pokutách viac ako 8 100 dolárov, ale to nie je pre neho dôležité, keďže ako maklér zarába viac ako milión ročne.

„Ak tým môžem ušetriť čas, tak to urobím,“ hovorí a dodáva: „Znamená to, že sa môžem rýchlejšie vrátiť domov. Robím to aj keď idem nakupovať. Parkujem len vonku, pretože zaparkovať iným spôsobom môže byť nočná mora,“ pokračuje. „Začal som s niekoľkými lístkami a odkedy sa mi začalo dariť (finančne), je to jedno. Na peniazoch nezáleží.“

Vo videu, ktoré zverejnil na Tik Toku a v ktorom hovorí o nelegálnom parkovaní a pokutách, nazbieralo viac ako 3 milióny pozretí a dostal niekoľko negatívnych komentárov.

„Podvodníka vždy spoznáte podľa toho, ako veľa hovorí o peniazoch. Bohatstvo je tiché, keď ho už máte. Podvodníci sú hluční, pretože to potrebujú,“ napísal komentátor.

„Ľudia majú veľa čo povedať online, ale naživo je to iné. A nakoniec, je mi to jedno,“ odpovedal 27-ročný mladík.