Po dvoch chlapcoch chceli dievča. Prekvapenie, ktoré ich čakalo, bolo šokujúce…

Po dvoch chlapcoch chceli dievča. Prekvapenie, ktoré ich čakalo, bolo šokujúce…

18 apríla, 2024 0 Od Redakcia

Megan Hulenová a jej manžel Joshua boli rodičmi dvoch malých chlapcov, Jacoba, ktorý mal v tom čase 7 rokov, a Matthewa, ktorý mal 2 roky. Rodičia však stále chceli dcéru, a tak sa rozhodli skúsiť šťastie tretíkrát. Kvôli zdravotným komplikáciám, ktorými Megan trpela, nebolo ľahké otehotnieť.

Syndróm polycystických vaječníkov

Megan trpí syndrómom polycystických vaječníkov, preto pre ňu nebolo ľahké otehotnieť so svojimi dvoma synmi. Preto spočiatku váhala s tretím tehotenstvom, najmä preto, že jej mladší syn Matthew mal hneď po narodení niekoľko zdravotných komplikácií. Jej manžel ju však nakoniec presvedčil. Tak sa začal ďalší vyčerpávajúci proces IVF.

Rodičia a lekári boli prekvapení

Nakoniec sa to podarilo a Megan skutočne otehotnela. To však nebol jediný zázrak, ktorý sa stal. Keď ultrazvuk odhalil, že v lone ženy sa nehýbe jedno, ale päť detí, šokovaní boli nielen rodičia, ale aj lekári. „Myslím, že som plakala asi hodinu. Som maličká, pomyslela som si, kam sa všetky tie deti zmestia a hlavne, ako to celé bude fungovať? Naša rodina sa zo dňa na deň rozrástla zo štyroch na deväť členov,“ spomína Megan na svoju prvú reakciu, keď sa dozvedela šokujúcu správu.

Porodila zdravé deti

Hoci riziko bolo naozaj veľké, tehotenstvo prebehlo dobre a pätorčatá sa nakoniec narodili v 32. týždni úplne zdravé. Navyše bola neuveriteľne rýchlo na svete, všetkých päť detí sa narodilo len za štyri minúty. Matka priznáva, že prvý rok bol veľmi náročný, nikdy si s manželom nemohli oddýchnuť a relaxovať, pretože kým skončilo kŕmenie, celý proces sa mohol začať odznova.

Najstarší syn Jakub však veľmi pomáhal a naozaj sa správal ako zodpovedný starší brat.

Rodina je veľmi šťastná

Rodina nemôže byť šťastnejšia. Napriek niektorým negatívnym poznámkam okolia sú všetci členovia rodiny šťastní, milujúci a podporujúci. Rodičia sú teraz najviac zvedaví, ako sa budú vzťahy medzi všetkými súrodencami ďalej vyvíjať. Dúfajme, že k sebe budú láskaví ako doteraz.

Zdieľajte ich úžasný príbeh aj so svojimi známymi a priateľmi.💕