Žena bola v šoku z toho, čo objavila. Tu už skutočne zostáva rozum stáť!

Žena bola v šoku z toho, čo objavila. Tu už skutočne zostáva rozum stáť!

17 apríla, 2024 0 Od Redakcia

Už veľakrát sme čítali príbehy o opustených deťoch, ktorých rodičia sa o nich buď nemohli, alebo nechceli starať a radšej ich nechali svojmu osudu. Nad každým takýmto príbehom zostáva rozum stáť, a napriek tomu sa tieto strašné veci neustále dejú stále dookola. Toto dieťa bolo nájdené v pouličnej studni.

Bábätká sú najčastejšie odložené na toalete

Často sa za situácií skrýva tragická príčina. Možno rodičia nemajú prostriedky alebo schopnosti sa o svoje dieťa postarať. Len ťažko si človek dokáže predstaviť, aké to pre rodičov musí byť, vedieť, že svoje dieťa musíte opustiť, aby sa malo lepšie ako s vami.

Často sa dočítame, že novorodeniatko bolo nájdené na verejnej toalete, na Filipínach dokonca dve dievčatá objavili bábätko na toalete v kostole. Tento príbeh je však tvrdý aj pre silné povahy.

Dieťa bolo pohodené v pouličnej studni

Sú ale aj prípady, keď sú deti ponechané na úplne iných miestach, vonku, v chlade ako vyhodené odpadky. Je desivé vedieť, že sa niečo také vo svete deje. Dňa 15. augusta žena menom Geeta z Chennai v Indii začula na ulici zvláštny zvuk. Najskôr sa domnievala, že ide o nejaké zviera, zrejme mačku, ktorá uviazla medzi trubkami v pouličnej studni.

Ponáhľala sa, aby nebohému stvoreniu pomohla na slobodu. V tej chvíli však ustrnula, bola v šoku z toho, čo videla. Žiadne zviera, ale ľudská bytosť.

Špinavé a plné hmyzu

Podľa médií išlo o chlapca, ktorého jeho matka opustila a pohodila do pouličnej studne ako vrece odpadkov. Ešte mal pripojenú pupočnú šnúru, ktorá sa mu navyše nebezpečne omotala okolo krku. Žena, ktorá novorodeniatko našla, uviedla, že bolo veľmi bledé a plné špiny a hmyzu.

Polícia po rodičoch pátra

Chlapec bol okamžite prevezený do nemocnice v Chennai, neskôr bol prijatý do detskej nemocnice v neďalekom meste Egmore, kde sa mu dostalo potrebnej starostlivosti. Lekári uviedli, že sa zotavuje dobre. Polícia teraz pátra po rodičoch, prezerá kamery v okolí a snaží sa vyriešiť hádanku, kto mohol byť schopný spáchať taký ohavný čin.

Je to to skutočne hrozné, že takéto veci sa stále dejú…😢