Podľa cigánskej karty čaká na býka láska, na blížencov požehnanie detí a na váhy veľký zvrat. A nezabudli sme ani na ostatné znamenia.

Podľa cigánskej karty čaká na býka láska, na blížencov požehnanie detí a na váhy veľký zvrat. A nezabudli sme ani na ostatné znamenia.

31 mája, 2024 0 Od Redakcia

Pred napísaným niet úniku. Pozrime sa, čo môžete očakávať v blízkej budúcnosti.

Baran

Na jeseň môžete čeliť vážnej kríze dôvery a ľahko podľahnete zlomyseľným rečiam. Dokonca ani svojmu partnerovi a blízkym príbuzným veľmi neveríte. Strach a žiarlivosť nie sú nevyhnutne najlepšími poradcami.

Doprajte si trochu viac času pre seba, ujasnite si svoje psychické problémy, možno takto bude ľahšie posudzovať zámery iných. Starajte sa o svoje dobre vybudované priateľstvá, hľadajte vo svojich blízkych to dobré!

Býk

Láska, manželstvo, randenie… O tom je život Býka túto jeseň. A kto hľadá, nájde! Ak ste sa doteraz online zoznamovania báli, je najvyšší čas to vzdať a skúsiť šťastie. Ak ste už vo vzťahu, snažíte sa s partnerom tráviť každú minútu, preto si plánujete romantické programy a snažíte sa dobiť energiu.

Dôležité je však byť opatrný! Býka s jeho pôsobivým vyžarovaním si môže všimnúť nielen jeho partner, ale aj lákavé osoby a dokonca aj starý partner, na ktorého sa už zabudlo. Rozhorí sa tlejúci oheň? Je to na vás!

Blíženci

Karty predpovedajú veľké veci pre tých, ktorí sa narodili v Blížencoch. Ak sa pripravujete na plánovanie rodiny, určite by ste mali začať už teraz, keďže vaše vyhliadky na počatie potomka sú veľmi dobré. Ak čakáte, že vám niekto konečne položí veľkú otázku, jediná odpoveď je: áno!

Wellness víkend alebo výlet do lesa dokáže dodať odvahu aj tomu najnesmelšiemu chlapovi pozvať dievča von. Okrem toho existujú skvelé príležitosti na začatie nového podnikania a vyrovnanie dlhov.

Rak

Ľudia narodení v rakovi sa môžu spoľahnúť, že peniaze padajú z neba. Neľutujte peniaze za vyplnenie žrebu už teraz, pretože šťastie sa skrýva vo vašej ruke. Zaslúžite si to, keďže ste v uplynulom období mali veľa výdavkov a svoje finančné problémy ste často riešili pôžičkami.

Ale! Nezačínajte rozhadzovať peniaze, pretože máte tendenciu rýchlo premrhať peniaze, ktoré ľahko prídu. Radšej položte základy pre svoje dlho milované sny, vytvorte počiatočný kapitál na realizáciu svojich plánov. Ak si neviete poradiť so svojimi peniazmi, požiadajte o radu rodinu!

Lev

Ľudia narodení v levovi môžu očakávať vytvorenie nových vzťahov. Ale varujeme vás pred jednoduchým vytváraním dôverných vzťahov, pretože veľa ľudí môže využiť vašu naivitu a dôverčivosť. Napriek tomu to pre vás znamená psychickú istotu, ak sa teraz môžete o svoje problémy podeliť s napoly cudzincom.

Žiaľ, karty veľmi ružovú situáciu ohľadom financií na najbližšie obdobie nepredpovedajú. Na to, aby ste si zarobili bežným spôsobom, musíte pracovať oveľa viac, a dokonca musíte brať aj úlohy navyše. V každom prípade sa oplatí nastaviť si v zozname výdavkov zoznam priorít a míňať len na tie najnutnejšie.

Panna

Nastal čas, teraz si môžete vytvoriť rodinnú pohodu a pokoj, keďže váš domov v poslednom čase nehlučí z harmónie, ale z mnohých hádok. Hlavným dôvodom bol samozrejme materiál. Teraz však máte dobrý vplyv na svojich blížnych a svoj vlastný pokoj môžete odovzdať svojim blízkym.

Všetko, čo potrebujete pre svoje šťastie, je vidieť všetkých okolo seba šťastných. Napriek tomu sa nenechajte zatlačiť do úzadia. Mnoho ľudí oceňuje vaše dobré úmysly, no mnohí ich využívajú – len strácate čas a láskavosť voči tým, ktorí si to zaslúžia. Drž sa ďalej od „falošných priateľov“!

Váhy

Nastal čas na veľké zmeny v živote váh. Teraz máte možnosť vycestovať do iného kúta krajiny alebo skúsiť šťastie v zahraničí. Vaše iskrivé nápady sa teraz môžu konečne realizovať, len si dávajte pozor, s kým ich zdieľate. Ľahko nájdete mecenášov, ktorí sú oslnení vaším nadšením.

Zásobáreň radosti a príležitostí – to definuje nadchádzajúce obdobie Váh. Chopte sa každej príležitosti, aj keď si to vyžaduje nejaké obete, pretože neskôr sa vám to bohato vyplatí. Čas je váš jediný nepriateľ.

Škorpión

Po dlhej duševnej kríze sa škorpión konečne môže upokojiť. Ak máte rozpracovaný oficiálny prípad, teraz sa určite dotiahne do úspešného konca. V uplynulom období ste si naniesli veľa bremien, je čas si oddýchnuť a vyrozprávať sa.

Nesnažte sa všetko prekonať sami a zabudnite, že sa staráte o všetkých ostatných. Vlastné túžby a ciele ste už dávno zamietli pod koberec, je čas sa s nimi konečne vysporiadať. Jedna rada: nikto nemôže zachrániť svet sám!

Strelec

Strelec stojí pred dôležitými rozhodnutiami. Nastal čas zamyslieť sa nad tým, akým smerom sa chcete posunúť ďalej. Vaša finančná situácia môže nabrať veľmi pozitívny smer, takže pamätajte, že je lepšie dávať ako dostávať. Nebuďte skúpi na peniaze a z času na čas ich použite na charitatívne účely.

Kozorožec

Život Kozorožca naberá v nasledujúcom období veľmi pozitívne obrátky. Harmonický vzťah, stabilná finančná situácia, príbeh takmer zapadajúci do rozprávky. Ale pozor, nechváľ sa svojimi úspechmi každému, pretože aj v tých najťažších dňoch môžeš prísť o veľa priateľov, ktorí pri tebe stáli.

Ste na dobrej ceste k tomu, aby vás ovládlo sebectvo. Vypočujte si kritiku a urobte zmeny, najmä ak to počujete od ľudí, ktorých názorom bežne ustupujete. Váš zdanlivo dokonalý život môže byť ešte krajší, ak sa o množstvo dobrých vecí, ktoré dostávate, podelíte s ostatnými, nielen že pred nimi budete ťahať za nitky.

Vodnár

Starajte sa lepšie o svoje zdravie! V poslednom čase ste dosť zanedbávali svoje telo a ani svojmu duchu ste nedopriali dostatok času na oddych. Vaše drobné choroby, o ktoré sa postarali pokrčením ramena, môžu teraz viesť ku komplikáciám, ak si na seba nebudete dávať väčší pozor.

Nenáhlite sa toľko, práca čaká, svet sa po 1-2 dňoch voľna nezrúti. Vaša rodina a priatelia vás teraz potrebujú viac. Určite venujte viac času starostlivosti o svoje vzťahy. Ak budete stále na všetkých triasť, nečudujte sa, že sa po čase nenájde nikto, o koho by ste sa mohli oprieť. Máš veľa dobrých priateľov, nestrácaj na nich čas, pretože sú veci, ktoré si za peniaze nekúpiš!

Ryby

Kde sú peniaze, tam sú supy. Pozor, nenechajte sa oklamať, pretože teraz môže byť veľa peňazí na dom. Musíte byť veľmi múdri, pretože veľa ľudí dokáže pre peniaze urobiť čokoľvek. Našťastie máte rozum, ste namyslený a dobre poznáte ľudí.

A s týmito vlastnosťami vás bude ťažké prehrať. Ale o svojej rodine nepochybuj. Dajte na ich rady, pretože s peniazmi bohužiaľ nie vždy dobre narábate, hospodárenie s nimi nie je vašou silnou stránkou. Pokojne utrácajte za zábavu a môžete si dovoliť 1-2 luxusné veci, ale s mierou!

Ak sa vám horoskop páči, zdieľajte ho aj so svojimi priateľmi 🙂