Podstúpila operáciu, aby sa „skrášlila“… Teraz je už spokojná…

Podstúpila operáciu, aby sa „skrášlila“… Teraz je už spokojná…

14 novembra, 2022 0 Od Redakcia

Zväčšenie pier je jedným z najobľúbenejších kozmetických zákrokov posledných rokov. Bohužiaľ, len málo ľudí si uvedomuje, že táto zdanlivo malá korekcia tváre môže mať veľmi vážne následky. V súčasnosti je dostupnosť estetických lekárskych zákrokov taká rozšírená, že si ich môže dovoliť takmer každý. Nanešťastie, pri ďalších zmenách svojho vzhľadu to môžete veľmi ľahko prehnať a dosiahnuť opačný efekt, ako ste očakávali.

To sa stalo 32-ročnej Ukrajinke Anastáze Pokreschukovej. Už roky si pravidelne necháva zväčšovať pery a líca. Plastická chirurgia sa stala jej vášňou a závislosťou. Teraz sa už vôbec nepodobá na svoje niekdajšie ja. Okrem zväčšenia pier si neustále upravuje lícne kosti. Dnes jej tvár pripomína skôr „niečo nevydarené“. Medzi vypuklými lícnymi kosťami a spodnou čeľusťou je nepredstaviteľný rozdiel.

O jej perách ani nehovoriac. Ukázalo sa, že Anastázia si nezmenila len tvár. Na Instagrame oznámila svojim fanúšikom, že podstúpila aj operáciu zväčšenia pŕs. Napriek mnohým skeptickým komentárom tvrdí, že sa teraz vo svojom tele cíti fantasticky. Anastasia bola predtým veľmi nespokojná so svojím vzhľadom a až teraz sa dostala do bodu, keď sa môže naplno tešiť zo svojho života.

Jej profil na sociálnych sieťach sleduje viac ako 200 000 ľudí.

Anastasia z Kyjeva je sebavedomá žena, ktorá s radosťou pózuje na fotografiách a navštevuje elegantné večierky. Hoci mnohí ľudia naznačujú, že jej vzhľad nie je prirodzený, ona sama tvrdí, že vyzerá prirodzenejšie ako modelky na vyretušovaných fotografiách.

Odvtedy podstúpila aj liposukciu. Nechala si zdvihnúť a chirurgicky vyplniť zadok. Teraz napríklad plánuje mať „tehličkové“ brucho, ale nie na úkor práce v posilňovni. To by nechala na svojich chirurgov…

Nuž, proti gustu žiaden dišputát…