Polícia počula zvuky spod hromady zeminy. Keď ju odkopali, neverili, že existuje taká bezcitnosť!

Polícia počula zvuky spod hromady zeminy. Keď ju odkopali, neverili, že existuje taká bezcitnosť!

7 októbra, 2022 0 Od Redakcia

Je až neuveriteľné, akí krutí dokážu byť niektorí ľudia k bezbranným zvieratám. Je úplne pochopiteľné, ak nechcete mať domáce zviera, ale ak ho už máte, nemali by ste mu ubližovať. Ak neexistuje iné riešenie, mali by ste ho odovzdať a vziať na miesto, kde dostane lásku, akú si zaslúži alebo ho prinajhoršom nechať v starostlivosti útulku.

S ľuďmi, ktorí si myslia, že so zvieratami možno zaobchádzať ako s odpadom, je niečo veľmi zlé. Počas hliadky na Floride si policajti všimli, že odniekiaľ prichádza psie kňučanie, pričom nikde v okolí nevideli žiadne štvornohé zvieratá. Rozhodli sa tomu prísť na koreň. Vtedy si všimli zúfalý zvuk vychádzajúci spod kopca hliny.

Vedeli, že musia okamžite konať a začali kopať. Zo zeme vytiahli malé šteniatko. Šteniatko bolo zaživa pochované v zemi. Hoci sotva dostával kyslík, stále žil. Malého tvora odviezli rovno k veterinárovi, ale hroznú nehodu zvládol veľmi dobre. Keď ho konečne nakŕmili, bol celkom spokojný.

Dali mu meno Tucker a okamžite si ho obľúbila polícia. Navyše, napriek takému hroznému začiatku svojho života sa čoskoro dostal do dobrých, starostlivých rúk. Jeden z veterinárov si ho tak zamiloval, že sa rozhodol adoptovať si ho a dať mu domov, ktorý si zaslúži.

Ak sa vám tento článok páčil, nezabudnite ho zdieľať so svojimi priateľmi!