Položte do miestnosti, kde sa nachádzate najčastejšie, nádobu so soľou a octom: Odkedy poznám tento trik, všetky moje problémy sú vyriešené!

Položte do miestnosti, kde sa nachádzate najčastejšie, nádobu so soľou a octom: Odkedy poznám tento trik, všetky moje problémy sú vyriešené!

6 januára, 2024 0 Od Redakcia

Ak sme u niekoho doma videli nádobu so soľou a nechápavo sme zdvihli obočie, dnes sa dozvieme prečo. Je to veľmi užitočný a prospešný trik, ktorý prináša do domu šťastie a prosperitu. A nie je to žiadna stará bájka. V skutočnosti je soľ najsilnejšou zložkou pri čistení energie v dome.Ak nás trápi chronická únava, skľúčenosť, smútok alebo dokonca apatia, je veľmi pravdepodobné, že sme si nahromadili negatívnu energiu v dome. Možno nám ho priniesol návštevník z predminulého týždňa. Úplne stačí, že nám niekto závidí napríklad len tú najmenšiu maličkosť

Ako upratať svoj dom?

  • 1/3 pohára naplňte morskou soľou
  • 2/3 pohára bielym octom
  • zvyšok dolejte vodou

Soľ nerozpúšťajte, len ju nasypte do vody a nechajte ju klesnúť na dno. Mala by zostať viditeľná. Niektorí ľudia v iných krajinách čistia dom tak, že naplnia sklenenú misu soľou a pokropia ju octom. Ak sme sa rozhodli pre zmes soli, vody a octu, vložíme ju do sklenenej misky alebo pohára a nádobu umiestnime do miestnosti, kde trávime najviac času. V spálni, obývačke alebo kuchyni by mala byť nádoba na soľ na svetlom mieste. Ak sa cítime zle v celom dome, pokojne umiestnite nádoby so soľou do každej miestnosti. Po 24 hodinách skontrolujte, či sa na povrchu pohára objavila soľ.

Ak je soľ na vrchu, vysypte ju celú a postup zopakujte. Tento postup opakujte toľkokrát a tak dlho, kým soľ nezostane na dne misky. Potom si môžeme byť istí, že náš dom je očistený od negatívnych energií a uvidíme, že sa budeme cítiť lepšie. Tento postup sa môže kedykoľvek opakovať niekoľkokrát mesačne, a to aj ako preventívne opatrenie.

Vedecké vysvetlenie

Ak udivene krútite hlavou a hovoríte si, že je to nezmysel, vydržte. Energetické čistenie soľou má vedecké vysvetlenie, ktoré je podložené už desaťročia. Soľ nasycuje vzduch zápornými iónmi, ktoré následne vytvárajú pozitívne vibrácie. Je to vynikajúca metóda, ako si upratať dom, aj keď sa cítime úplne v poriadku. Aromaterapia alebo vyžarujúca energia, ktorú vyžarujú niektoré druhy rastlín a takmer všetky druhy zvierat, sa tiež používa na čistenie domácnosti. Najznámejšími požieračmi negatívnej energie sú mačky, no nie sú jediné.

Všetky chlpaté zvieratá v našom dome urobia to isté. Neočakávajte to od rýb, hadov a teráriových zvierat. Okrem toho sa na tieto účely stále dovážajú originálne soľné kamene, úlomky zo soľných baní. A to už celé veky.

Zdieľajte tento zaujímavý článok aj s ostatnými na Facebooku.