Ponoril strieborný šperk do tekutiny! To, čo sa stalo potom, bolo úplne ohromujúce!

Ponoril strieborný šperk do tekutiny! To, čo sa stalo potom, bolo úplne ohromujúce!

3 júna, 2022 0 Od Redakcia

V súčasnosti je veľmi populárne piť vodu nalačno. Ráno po prebudení vypite šálku vody izbovej teploty a uvidíte, že má mnoho pozitívnych účinkov. Tu je zaujímavý trik, ako naložiť s vodou, ktorú vypijete ráno po prebudení.

Takto sa z obyčajnej vody stane skutočný elixír, ktorý bude mať omladzujúci účinok, ochráni vás pred mnohými chorobami, negatívnymi vplyvmi a pomôže vám vyhnúť sa vážnym ochoreniam, ako sú cukrovka, obličkové kamene, migrény a vysoký krvný tlak.

Postup je veľmi jednoduchý! Večer si pripravte pol litra vody, buď do čistého pohára, alebo do väčšej šálky. Vložte vyčistenú striebornú mincu, ak ju máte doma. Ak nie, postačí malý strieborný prívesok, ktorý bol predtým očistený. Do vody so striebrom vložte aj niekoľko lístkov bazalky.

Prikryte a nechajte stáť do rána. Nasledujúci deň po prebudení šťavu sceďte a vypite ju po malých dúškoch pred čistením zubov. Po jej vypití môžete pokračovať vo svojom dni ako zvyčajne a užívať si pozitívne vibrácie vody. Ak ho nemôžete vypiť celý naraz, začnite s malým pohárom a postupne zvyšujte množstvo.

Budete sa cítiť energickejší, veci vám pôjdu lepšie, budete plní úspechov a zmiznú aj bežné bolesti hlavy. To sú veci, pre ktoré sa oplatí vyskúšať!