Matka nechala zmiznúť všetky dcérine veci. Pozrite sa prečo…

Matka nechala zmiznúť všetky dcérine veci. Pozrite sa prečo…

1 júna, 2022 0 Od Redakcia

Každá mama vie, čo je pre jej dieťa najlepšie, avšak niektoré metódy výchovy sú dosť tvrdé a mohli by sa dokonca považovať za nevýchovné. To isté sa dá povedať o mame, ktorá nechala zmiznúť všetky veci svojej dcéry, aby ju potrestala za jej neporiadok.

Tik Tokerka Holly sa so svojimi sledovateľmi podelila o video, v ktorom ukázala neporiadok v izbe svojej dcéry, ktorá je v pubertálnom veku. Povedala, že jej dala termín, aby do týždňa upratala izbu, ale dievča ju neposlúchlo.

Holly našla spôsob, ako jej dať lekciu a to tak, že z jej izby zmizlo všetko oblečenie a hračky. Skrátka všetky veci, ktoré má dieťa rado. „Jediné veci v izbe sú jej knihy a topánky. Každý deň vyberám, čo bude nosiť a ona je povinná to akceptovať. Pomaly si bude brať svoje veci späť, pretože ma už nebaví kričať na ňu, aby bola čistotná a ona ma nepočúva.“

Video, ktoré bolo videné viac ako 26 miliónov krát a prilákalo 4,3 milióna označení „páči sa mi“, viacerí ľudia označili detskú izbu za „väzenie“ a matkine správanie považovali za neprijateľné.