Porodila zdravé dievčatko. O hodinu neskôr jej sestra-dvojča oznámila neuveriteľnú správu!

Porodila zdravé dievčatko. O hodinu neskôr jej sestra-dvojča oznámila neuveriteľnú správu!

14 februára, 2023 0 Od Redakcia

Spýtajte sa ktoréhokoľvek dvojčaťa a s najväčšou pravdepodobnosťou vám povie, že so svojím súrodencom zdieľa prakticky všetko. Aspoň tak si to pamätá, keď bol ešte dieťa. Spoločné oslavy narodenín sú pri dvojičkách základom. Často máte spoločných priateľov, oblečenie, koníčky, kurzy, aby sme vymenovali aspoň niektoré.

Bao Nhia Julia Yang a Bao Kou Julie Yang sú dvojičky vo veku 23 rokov. Ich situácia bola podobná. Keď sa dozvedeli, že čakajú dieťa v rovnakom čase, boli šokovaní a smiali sa na tom, že majú termín pôrodu s odstupom niekoľkých dní. Ale ani oni, ani ich lekári nemohli predvídať, čo sa stane.

Zvláštny sled udalostí

Bao Kou pripomína:

„Niečo zo mňa začalo kvapkať, takže som cítila, že je čas, že mi praskla voda. Začínala som rodiť. Potom som to povedala sestre a ona mi odpovedala, že aj ona má sem-tam kontrakcie. Mohla by aj ona začať rodiť.“ Bao Kou v tú noc porodila zdravé dievčatko. O hodinu neskôr sa jej dvojčaťu Bao Nhia narodilo tiež dievčatko.

„Bolo to ako kúzlo.“ – povedal Bao Kou.

Pri oboch pôrodoch asistovala Laura Schliecherová, pôrodná asistentka z California Regional Medical Center. Tvrdí, že sa nikdy predtým do ničoho podobného nezapojila. „Ich načasovanie bolo fantastické. Bolo to veľmi výnimočné.“ Aby som to ešte viac prehĺbila, medzi deťmi bol rozdiel v hmotnosti len 80 gramov.

Naozaj to vyzerá, akoby Bao Nhia a Bao Kou boli stvorení na to, aby spolu zdieľali každý zážitok vo svojom živote.