Matka varuje rodičov: Tento módny doplnok zabil jej 3-mesačnú dcérku!

Matka varuje rodičov: Tento módny doplnok zabil jej 3-mesačnú dcérku!

14 februára, 2023 0 Od Redakcia

Trh s detským oblečením sa v priebehu rokov výrazne rozšíril a detská móda sa obohatila o nové druhy materiálov, výrazné doplnky alebo výraznejšie aplikácie. Je teda samozrejmé, že mnohé mamičky neodolajú snahe obliecť svoje najväčšie poklady. Pre jednu ženu to však bolo osudné, pretože prišla o svoju malú dcérku.

Čerstvá mamička sa spolu s manželom tešila z novorodenej dcérky, ktorá mala len tri mesiace. Celá rodina tak konečne videla nového člena rodiny a nadšená manželka sa rozhodla, že dieťa trochu oblečie. Na hlavu jej nasadila roztomilú čelenku a oslava prebehla podľa plánu.

Keď sa všetci príbuzní rozlúčili a odišli, dieťa spalo vo svojej postieľke. Mama ju nechcela rušiť, a tak jej nechala na hlave látkovú čelenku, ktorá sa všetkým tak páčila. Bola však voľná, aby dievčatko nebolela hlava, čo malo za následok, že si ju stiahla a mala ju na ústach, keď spala. Prestala však dýchať.

Keď matka prišla dieťa skontrolovať, s hrôzou zistila, čo sa stalo. Aj keď odstránila módny doplnok, dieťa sa už nehýbalo ani nedýchalo. Privolaný lekár mohol len konštatovať smrť dieťaťa. Obaja rodičia sú zo straty zdrvení a na sociálnych sieťach varujú rodičov, aby boli pri výbere módnych doplnkov mimoriadne opatrní.

Podeľte sa o tento prípad aj ďalej a buďte opatrní….