Porušil jediné pravidlo, ktoré mu stanovila: Nevesta sa rozišla so ženíchom hneď po recepcii z najnepravdepodobnejšieho dôvodu.

Porušil jediné pravidlo, ktoré mu stanovila: Nevesta sa rozišla so ženíchom hneď po recepcii z najnepravdepodobnejšieho dôvodu.

10 júla, 2024 0 Od Redakcia

Deň, ktorý mal byť najkrajším v živote mladej nevesty, sa zmenil na nechcenú nočnú moru. Jej reakcia na správanie ženícha vyústila do rozhodnutia, ktoré niektorí považujú za prehnané, no pre ňu to bola jediná logická voľba.

V poradni sa jedna novomanželka podelila o nezvyčajný príbeh zo svojej svadby. Povedala, že jediné pravidlo, ktoré stanovila ženíchovi bolo, nehodiť jej svadobnú tortu do tváre, čo je žart bežný na amerických svadbách.

Ženích však jej želanie ignoroval a následky boli oveľa horšie, ako si predstavoval. „Na druhý deň som mu povedala, že sme skončili. A za tým si stojím,“ povedala nevesta.

Názor ľudí bol dať mu ďalšiu šancu

Jej blízki jej radili, aby si to rozmyslela v domnení, že si z incidentu priveľa robí. „Všetci sa zišli a povedali mi, aby som mu dala druhú šancu. Vraj veľmi vyvádzam kvôli problémom, ktoré som zažila (trpím ťažkou klaustrofóbiou po autonehode spred rokov a spanikárila som, keď som cítila koláč na tvári)“.

Jej príbuzní pridali dôležitosť lásky pri udržiavaní vzťahu, a tak jej navrhli, aby neopustila svoje manželstvo pri prvých ťažkostiach. Na druhej strane, odpoveď na jej problém v rubrike rady sa snažila vidieť aj jej stranu.

Ostatní možno presne nerozumejú tomu, ako sa cíti: „Každý si je istý, že sa mýlim, ale nevedia, aké to je, keď sa každé ráno zobudíš s mužom, ktorého správanie ťa sklame.“

Skutočnosť, že bol požiadaný, aby to neurobil, by mu mala stačiť

Ako dodala, to, že nerešpektoval jej želanie, bolo „červenou vlajkou“: „To, že sa vám tento žart nepáči, by mu malo stačiť na to, aby to nerobil.“

Vzťahová poradkyňa Carla Romo poznamenala, že „spôsob, akým vzťah začína, predurčuje jeho budúcnosť s touto osobou. Ak vám niekto od začiatku prejaví nedostatok rešpektu, veci sa len zhoršia.

Možno testuje svoje hranice, ako ďaleko môže toto správanie zájsť.“

Čo si o tom myslíte vy?