Od prvej sekundy viete, že tento chlapec má výnimočný talent! Chlapec s veľkým hlasom!

Od prvej sekundy viete, že tento chlapec má výnimočný talent! Chlapec s veľkým hlasom!

28 septembra, 2022 0 Od Redakcia

Cormac je malý chlapec s veľkým hlasom. Jeho video s piesňou Amazing Grace sa stalo absolútnym hitom na internete. Keď si ho pozriete, pochopíte prečo. Cormac sa môže pochváliť doslova anjelským hlasom, ktorým dokáže poslucháčom sprostredkovať tucet emócií naraz. Od prvej sekundy viete, že tento chlapec má výnimočný talent.

Nezabudnuteľné predstavenie

Už pri prvých tónoch je jasné, že vás čaká nezabudnuteľné predstavenie. Cormacov hlas je ľahký a vzdušný, s takmer anjelským tónom. Poslucháči majú dojem, že sa nachádzajú v kostole alebo vo veľkej sále. Ako sprievodný nástroj k jeho hlasu môžete v pozadí počuť klavír, ktorý hrá jednoduché akordy. Klavír je počuteľný, ale nie je agresívny, takže v popredí stále jasne počuť Cormacov hlas.

Dokonalá súhra s klavírom

Na rozdiel od mnohých iných spevákov má Cormac takmer dokonalú dikciu a každé slovo je jasne rozpoznateľné. Aj keď klavírny part postupuje a stáva sa zložitejším, je ľahké vychutnať si Cormacov hlas a pochopiť, čo spieva. V druhej slohe sa klavírny part mení z jednoduchých akordov na zložitejšie. Po skončení tretej slohy sa pieseň posunie ešte ďalej, keď prejde do vyššej tóniny.

Nemôžete zostať pri jednom videu

Tóny sú krištáľovo čisté a ku koncu skladby sa začínajú stíšiť. Keď sa pieseň blíži ku koncu, na ľavej strane sú uvedené všetky Cormacove účty na sociálnych sieťach, čo je nápoveda pre nových fanúšikov. Určite sa oplatí pozrieť si aj jeho ďalšie videá. S každou ďalšou piesňou sa vám tento chlapček bude páčiť viac a viac.

Podeľte sa o jeho výnimočný talent aj s ostatnými na Facebooku.