Požiadala ho o rozchod, pretože mala rakovinu prsníka. On ju požiadal o ruku…

Požiadala ho o rozchod, pretože mala rakovinu prsníka. On ju požiadal o ruku…

8 mája, 2022 0 Od Redakcia

Jillian Hansonová chodila s Maxom Allegrettim tri roky, keď jej diagnostikovali rakovinu prsníka. Namiesto toho, aby sa rozišli, ako navrhovala, zostal s ňou počas dvoch rokov chemoterapie a v posledný deň ju požiadal o ruku, ona súhlasila a nedávno sa pred rodinou a priateľmi vzali.

Keď sa Jillian, ktorá pochádza z New Jersey, dozvedela, že má rakovinu, s vedomím, že to bude ťažké, požiadala svojho partnera či by nechcel odísť teraz, kým je ešte skoro. „Jillian mi povedala, že to bude ťažké a že nevie, čo má očakávať, spýtala sa ma či to zvládnem, chcela to vedieť,“ hovorí Max, ktorý nielenže odmietol odísť a rozhodol sa zostať po jej boku počas dvoch rokov chemoterapie, ale našiel aj najlepší spôsob, ako osláviť koniec liečby tým, že ju požiadal o ruku.

„Rozprával som sa s jej rodinou a priateľmi a rozhodli sme sa, že jej posledný deň chemoterapie bude ešte krajší,“ dodáva Max, ktorému s návrhom pomohol aj personál nemocnice. 28. februára 2018 ju požiadal o ruku, pričom Jillian bola obklopená rodinou, priateľmi a zdravotnými sestrami.

Hoci pred jej diagnózou rakoviny hovorili o manželstve, v ten deň bola šokovaná. „Prekvapilo ma, že sa rozhodol požiadať o ruku práve v deň, ktorý už bol výnimočný. Bol to vzrušujúci bonus a teraz oslavujeme dva míľniky,“ hovorí. Svadobnú plánovačku v New Yorku, ktorú navštívili, aby naplánovala ich svadbu, ich príbeh natoľko dojal, že sa rozhodla urobiť to zadarmo.

„Keď sme Jillian povedali, že jej Kenneth Winston daruje svadobné šaty jej snov, rozplakali sme sa. Viem, že to boli jediné šaty, ktoré chcela, pretože sa v nich cítila nádherne,“ hovorí Lauren Grench.