Ženích prerušil obrad a priznal, že jeho srdce patrí aj inej žene. Potom sa otočil a pozrel jej do očí…

Ženích prerušil obrad a priznal, že jeho srdce patrí aj inej žene. Potom sa otočil a pozrel jej do očí…

8 mája, 2022 0 Od Redakcia

Určite viete ako to na svadbe chodí. Celá rodina sa zíde, hrá hudba a pár ide k oltáru. Ku koncu obradu sa kňaz spýta ľudí, či má niekto námietky proti tejto svadbe. Zvyčajne nikto nič nepovie.

V Portugalsku sa ženích rozhodol prerušiť vlastnú svadbu.

Sobášiaci sa pár bol Jessica a Jefferson. Boli do seba bláznivo zamilovaní a obrad zatiaľ prebiehal podľa plánu. Vošli do kostola, vymenili si sľuby a Jefferson zrazu začal prednášať nezvyčajný a neortodoxný prejav. Hoci svoju ženu veľmi miloval, povedal, že musí urobiť veľké priznanie. Podľa Jeffersona patrilo jeho srdce aj inej výnimočnej žene.

Každý bol šokovaný, kým sa Jefferson neobrátil na 8-ročnú Giovannu. Jessica mala dcéru z predchádzajúceho vzťahu. Tí, ktorí vyrastali v zmiešaných rodinách, vedia, že táto zmena rodinnej štruktúry môže spôsobiť problémy v komunikácii, zmätok a neistotu.

Objavenie sa novej rodičovskej postavy môže vyvolať mnoho otázok, na ktoré je potrebné odpovedať. Našťastie bol Jefferson pripravený urobiť všetko pre to, aby bol dobrým manželom a otcom. Jefferson pred všetkými sľúbil, že bude milovať nielen Jessicu, ale aj Giovannu. „Ak by som mohol Boha o niečo požiadať, bolo by to mať ťa za svoju dcéru.

Bol by som najpyšnejší otec na svete, keby som mal takú krásnu, múdru a vzdelanú dcéru, ako si ty…

Stále ti dávam lásku, svoju lásku, aby som sa o teba vždy staral, aby som ťa vždy chránil a aby sa ti nikdy nič zlé nestalo,“ povedal. Jeffersonove slová prirodzene dojali každého. Svadby sú celkovo krásne, ale Jeffersonova citlivosť a bezhraničná láska urobila tento obrad výnimočným.

Niektoré manželstvá sú viac než len spojenie dvoch ľudí. Je základom pre vytvorenie novej rodiny a niekedy znamená spojenie dvoch rodín.

Gratulujeme páru!💕