Pozrite sa na svoje nechty a my vám povieme, aká ste naozaj žena!

Pozrite sa na svoje nechty a my vám povieme, aká ste naozaj žena!

8 januára, 2023 0 Od Redakcia

Už stáročia existujú osvedčené metódy na určenie osobnosti človeka. V mnohých prípadoch stačil jediný pohľad. Verilo sa, že niektoré časti tela dokážu dokonale opísať osobnosť človeka.

Pozrite sa, čo vám môže prezradiť tvar vašich nechtov!

  •  Vertikálne dlhé nechty

Odráža pokojnú osobnosť, tvorivú vo všetkých oblastiach života a veľmi precíznu. Rád sa upokojuje, necháva si veci známe a neriskuje, keď je to možné. Dôležitou vlastnosťou je obozretnosť.

  • Široké nechty

Silný charakter, dobrý poradca a pre mnohých ľudí akýsi „duchovný odpadkový kôš“. Ľudia mu dôverujú a má vynikajúce postrehy a teórie. Títo ľudia sú vo svojich názoroch vždy úprimní, neradi klamú.

  • Okrúhle alebo vajcovité nechty

Sú rozumní, optimistickí, jedinečne pokojní. Je ťažké ich rozrušiť. Majú veľa priateľov, sú to skutočné spoločenské bytosti, ktoré si nevedia predstaviť život bez ľudí. Žijú podľa vlastných pravidiel a nemajú žiadne hranice.

  • Šikmé nechty

Sú to skutoční vodcovia, odvážni, veľmi silní a odolní. Ľudia, ktorí ich obklopujú, vyhľadávajú ich spoločnosť práve z tohto dôvodu, pretože v nich vidia silného vodcu. Sú dobrí v styku s ľuďmi, dokážu odložiť svoje pocity a počúvať ich rozum, keď si to situácia vyžaduje.

  • Trojuholníkový tvar

Inteligentní, perfekcionistickí, inovatívni ľudia. Majú neuveriteľnú schopnosť prinútiť svoj mozog rezať rýchlejšie ako ktokoľvek iný. Sú to skutoční géniovia, len čo prehovoria a ukážu ostatným svoju genialitu.

  • Mandľové nechty

Skutočne priateľskí, srdeční ľudia, ktorých vnútorná krása sa nepodobá ničomu inému. Láskavosť a láska, ktorú vyžarujú, na každého hlboko zapôsobí. Nehnevajú sa, neodplácajú a odpustenie a láska sú pre nich najdôležitejšie emócie na svete.