Pre zistenia, ktoré chceli zverejniť, boli zavraždení!

Pre zistenia, ktoré chceli zverejniť, boli zavraždení!

5 februára, 2022 0 Od Redakcia

Prednedávnom reportér Neon Nettle priniesol reportáž o epidémii vrážd lekárov, väčšinou z Floridy v USA. Všetky tieto obete spájalo jedno – zistili, že do vakcín určených pre ľudí sa pridáva enzýmový proteín nagaláza.

Čo je to nagaláza a čo spôsobuje?

Nagaláza je látka, ktorá zabraňuje telu vytvárať a využívať vitamín D, ktorý je hlavným obranným mechanizmom tela na ničenie rakovinových buniek. Podľa portálu thebigriddle.com je nagaláza tiež proteín, ktorý vytvárajú všetky rakovinové bunky a ktorý sa vo veľkom množstve nachádza u autistických detí. A toto pridávajú k vakcínam!

V tele pôsobí tak, že zabraňuje využívaniu vitamínu D, ktorý je nevyhnutný na prevenciu oboch ochorení, a v podstate deaktivuje imunitný systém. Okrem toho je známe, že nagaláza spôsobuje aj cukrovku 2. typu.

Čo sa vlastne stalo?

Týchto lekárov neodstránili preto, že objavili liek na rakovinu (čím ohrozili zisky onkologického priemyslu) alebo preto, že dokázali vyliečiť autizmus. Nie, zavraždili spomínaných lekárov, pretože skúmali a našli dôkazy, že vakcíny, ktoré pichajú do našich nevinných detí, spôsobujú súčasnú epidémiu rakoviny a autizmu. A to všetko sa deje vedome a zámerne! Zavraždení lekári úzko spolupracovali a pripravovali sa na to, že svoje zistenia čoskoro zverejnia.

Jedy vo vakcínach a depopulácia

Najskôr prijali zákony, ktoré zaviedli povinné očkovanie a všetky deti ho musia absolvovať. Potom vyrobili vakcíny, ktoré ich pomaly, ale isto zabíjajú. Myslia si, že je to spravodlivé pod heslom „prežijú len tí najodolnejší“. To je ich mentalita. Títo ľudia nemajú dušu. Dr. Ted Bröer to všetko podrobne vysvetlil vo svojej reportáži The Hagmann & Hagmann Report, odvysielanej v televíznej relácii.

Trvalo však viac ako hodinu, kým sa mu ho podarilo dostať do vysielania, pretože ich pôvodne trojhodinová šou bola náhle prerušená. Pri každom pokuse o obnovenie boli odpojení. Dokonca aj ich počítačové servery boli hacknuté a vypnuté. Nakoniec sa podarilo obnoviť telefonické spojenie s televíznou reláciou a po hodine, keď už relácia bežala, mohli pokračovať v rozhovore s moderátorom.

Prvé, čo Dr. Broer povedal, bolo: „V žiadnom prípade nie som samovrah.“ Počas rozhovoru bol veľmi nervózny. Najmä keď svedčil o týchto veciach, o ktorých bol dobre informovaný. Obával sa, že bude umlčaný skôr, ako bude mať možnosť verejne prezentovať svoje poznatky.

Záver

Toto je jedna z najdôležitejších informácií, aké sme kedy počuli. A mali by o tom vedieť všetci, najmä rodičia detí s povinným očkovaním. Ak máte takýchto priateľov alebo známych, určite sa s nimi podeľte o tieto informácie.