Prekliatie karmy: 3 znamenia zverokruhu, ktoré potrebujú odčiniť veci, ktoré urobili v predchádzajúcich životoch!

Prekliatie karmy: 3 znamenia zverokruhu, ktoré potrebujú odčiniť veci, ktoré urobili v predchádzajúcich životoch!

8 januára, 2024 0 Od Redakcia

Máte pocit, že sa vám nikdy nič nepodarí? Máte smolu v čomkoľvek, na čo sa chystáte, a akoby na vás sedela neustála negatívna sila? Je možné, že ste sa narodili so zlou karmou, každý človek dostane trest, ktorý si zaslúži za to, čo urobil v predchádzajúcom živote.

Lev

Je dosť namyslený a pompézny, neverí, že niekto okrem neho dokáže niečo poriadne. Keď vidí, že niekto je takmer taký dobrý ako on, snaží sa všetko pre to, aby sa nedostal dopredu. Je to aj dosť pomstychtivý tvor, svojich nepriateľov sa snaží zneškodniť za každú cenu. Rád sa vyhrieva vo svetle obete, nikdy za nič nemôže.

Panna

Je pre neho veľmi ťažké odpustiť, neustále kritizuje druhých. Tvrdé slová hovorí do hláv tých, ktorí mu nie sú sympatickí. Po chvíli si uvedomí, že nemá priateľov a že jeho príbuzní sa od neho odvracajú. Nie je schopný nadviazať dlhodobý vzťah skôr, ako si uvedomí, že život ho už minul.

Škorpión

Má pocit, akoby ho stále niekto sledoval, takže je trochu paranoidný a má silné nutkanie prispôsobiť sa. Nemá rád, keď mu niekto protirečí a nevychádza dobre s tými, ktorí s ním nesúhlasia. Pre dosiahnutie svojho cieľa urobí čokoľvek, je veľmi pomstychtivý a ak bude treba, využije ľudí. Nie je schopný vidieť svet krásny, vždy je s niečím nespokojný.

Zdieľajte článok aj so svojimi priateľmi.