Pri upratovaní našla list od svojho manžela. Dojemný príbeh sa odvtedy stal virálnym!

Pri upratovaní našla list od svojho manžela. Dojemný príbeh sa odvtedy stal virálnym!

25 januára, 2024 0 Od Redakcia

Žena sa jedného dňa zobudila a zistila, že nemôže nájsť svojho manžela. Už premýšľala o najhoršom, pretože muž sa celé mesiace správal dosť čudne. Dni plynuli a ona bola na pochybách, ale o svojom manželovi nedostala žiadne správy. Jedného dňa pri upratovaní našla list, ktorý všetko zmenil.

„Drahá Julia!

Keď sa ráno zobudíš, už s tebou nebudem v posteli. Tieto „cesty“ prídu niekedy v živote každého z nás a my trávime čoraz viac času inde. A nikdy nevieme, kedy sa vrátime. Zajtra ti nebudem môcť povedať, čo sa mi stalo. Zajtra ti nebudem môcť povedať, ako veľmi ťa obdivujem a ďakujem ti za to, že si tu pre mňa, že si pri mne stála.

Ani ti nedokážem povedať, ako veľmi ti ďakujem za to, že si sa vždy snažila urobiť ma šťastným, bez ohľadu na to, aké ťažké to niekedy bolo. Nebudem tu zajtra, aby som videl, čo robíš, keď označuješ dvere, aby som si nepomýlil kuchyňu s kúpeľňou.

Spomínam si na tie nádherné chvíle, keď sme sa mohli smiať tomu, že som si obul topánky bez ponožiek. Koľkokrát si sa snažila zachrániť niť rozhovoru, keď som sa zamotával v štruktúre viet a nevedel nájsť slová. Spomínam si aj na to, ako si sa potichu priplížila ku mne a pošepkala mi do ucha meno jedného z našich vnúčat bez toho, aby som si to všimol.

Ak som bol netrpezlivý, dokonca aj sám na seba, vždy si trpezlivo počkala, kým som sa upokojil. A tiež na to, čo by sa stalo, keby som si zajtra nemohol spomenúť na tvoje meno a potom na moje. Ak ti to zajtra nebudem môcť povedať, vedz, ako veľmi ťa mám rád a ďakujem ti za všetko.

Budem navždy tvoj

TIM“.

Choroba je smutná skutočnosť, ale je to aj krásny milostný list. Ak sa vám to páčilo, podeľte sa o to so svojimi priateľmi.