Príbeh ako z filmu: Zmizla ako dieťa a našli ju 41 rokov po zavraždení jej rodičov.

Príbeh ako z filmu: Zmizla ako dieťa a našli ju 41 rokov po zavraždení jej rodičov.

12 júna, 2022 0 Od Redakcia

Nasleduje skutočný príbeh o tom, ako sa 41 rokov po zavraždení rodičov našlo dieťa, ktoré bolo ponechané v sekte. Pred takmer 40 rokmi bol v houstonskom lese medzi lístím objavený zavraždený mladý pár, ktorého totožnosť bola roky neznáma.

O desaťročia neskôr odborníci s pomocou organizácie Identifinders International, ktorá vykonala genetické testy, zistili, že ide o Tinu a Harolda Clouseovcov, ktorí pochádzali z Floridy. V rámci vyšetrovania však zistili, že manželia mali aj dieťa menom Holly Mary, ktoré sa s nimi nenašlo.

Po 41 rokoch, oznámilo oddelenie generálneho prokurátora Texasu pre nezvestné osoby, že Holly bola nájdená!

Ešte neuveriteľnejšie však je, že sa ukázalo, že dievčatko bolo opustené v arizonskom kostole „dvoma ženami, ktoré sa označili za členky sekty“. Mali na sebe biele šaty a boli bosí. Uviedli, že viera ich náboženstva zahŕňa oddelenie mužských a ženských členov, praktizovanie vegetariánstva a nepoužívanie kožených výrobkov.

Z úcty k Holly a jej rodine úrady neuviedli ďalšie podrobnosti. Holly, ktorá má v súčasnosti 42 rokov, žije v Oklahome so svojimi piatimi deťmi a teraz sa opäť stretla so svojou biologickou rodinou.