Tesne pred smrťou jej starý otec pošepká niečo do ucha. O rok neskôr sa stane nešťastná náhoda.

Tesne pred smrťou jej starý otec pošepká niečo do ucha. O rok neskôr sa stane nešťastná náhoda.

12 júna, 2022 0 Od Redakcia

Babička Cayce Lucca zomrela 9. septembra 2016 a jej starý otec, ktorý bol pri nej až do konca, sa k nej sklonil, pobozkal ju na čelo a pošepkal jej tie najnežnejšie slová.

Konkrétne jej povedal tieto slová: „Bol som ti verný 70 rokov. Nikdy som nemal a ani nebudem mať nikoho iného, si moja milovaná a bez teba nemôžem žiť. Miloval som ťa celé tie roky. Čoskoro budem opäť s tebou. Ty si pre mňa tá jediná.“

Vnučka dojato zaznamenala dedkov odkaz na rozlúčku, ale stala sa mrazivá náhoda, pretože presne o rok neskôr jej dedko zomrel.

Lucca a jej matka o tom vedeli od prvej chvíle a ako dievča zdôraznilo, „čakal, kým ho babička vezme so sebou“.

Babička a dedko sa stretli v nebi, presne o rok neskôr

Jej starý otec bol v posledných dňoch svojho života ochrnutý a nemohol komunikovať, ale mali pocit, že na tento deň čaká. Ako zdôrazňuje, „moja stará mama a starý otec zomreli presne v ten istý deň, presne s ročným odstupom. To je skutočná láska.

Nie, nebola to náhoda a ak hovoríte, že je to náhoda, mýlite sa. Takéto veci sa nestávajú každý deň. 9. september je deň, na ktorý moja rodina nikdy nezabudne,“ napísala Lucca.

Lucca medzitým dodala, že jej starý otec „požiadal“ babičku, aby ho v ten deň vzala so sebou a nakoniec to bolo o „rok“. Rok od seba. Teraz sú opäť spolu.

Odpočívaj v pokoji, dedko. Som taká šťastná, že už ťa nič nebolí.“