Rodičia sa rozhodli zažalovať svojho syna pre tento dôvod, NEUVERITEĽNÉ!

Rodičia sa rozhodli zažalovať svojho syna pre tento dôvod, NEUVERITEĽNÉ!

14 septembra, 2023 0 Od Redakcia

V minulosti sme vás informovali o kurióznom prípade, keď sa syn rozhodol zažalovať svojich rodičov. Tentokrát sa médiami šíri opačný prípad, pričom matka s otcom sa rozhodli, že sa so synom stretnú priamo na súde. Ich požiadavky totiž majú byť dlhodobo ignorované zo strany ich potomka.

Manželský pár Sanjeev a Sadhana Prasadovci pochádzajú z Indie a momentálne sa dostali do hľadáčika médií vďaka žalobe na vlastného syna a jeho manželku. Tá má byť podaná na základe „duševného obťažovania“. Spoločne požadujú kompenzáciu vo výške 650-tisíc dolárov, pokiaľ sa im do roka nanarodia žiadne vnúča.

Rodičia majú v dokumentoch vysvetliť, že synovi zaplatili vzdelanie a dokonca mu poskytli pilotný výcvik za 65-tisíc dolárov. V ťažkých časoch, keď prišiel o prácu, bol rodinou finančne podporovaný celé dva roky. Shrey Sagar sa tiež nemusel starať o náklady na jeho luxusnú svadbu vrátane svadobnej cesty, pretože všetko „zacvakali“ jeho najbližší.

Zúfalá dvojica tak mala urobiť v domnení, že počas dôchodku budú mať veľa vnúčat. Od svadby však uplynulo šesť rokov a manželia údajne v blízkej budúcnosti ani neplánujú rozšíriť svoju rodinu. ,,Snom každého rodiča je stať sa starým rodičom. Na vnúča čakáme už roky,“ uvádza sa v žalobe.

No čo by ste na to povedali vy?

Zdroj: bbc.com