„Rodiny sa nemusia zhodovať“ – Tento pár zdieľa svoju cestu k adopcii troch bielych detí…

„Rodiny sa nemusia zhodovať“ – Tento pár zdieľa svoju cestu k adopcii troch bielych detí…

15 februára, 2022 0 Od Redakcia

Sadie a Jarvis Sampsonovci sa roky snažili otehotnieť – skúšali všetko, kým sa nezmierili s myšlienkou, že budú len tetou a strýkom, až kým nedostali správu, ktorá im cez noc zmenila život.

Pár sa snažil otehotnieť od svadby v januári 2018, no keď sa to nepodarilo prirodzene, vyskúšali všetko ostatné.

„Ovulačné testy, prenatálne vitamíny, aplikácie na sledovanie cyklu, monitory plodnosti,“ povedala matka z Houstonu Love What Matters.

„Dokonca sme skúšali aj nevyžiadané rady priateľov, rodiny a neznámych ľudí. 14 mesiacov sme skúšali, modlili sa a čakali. Mesiac po mesiaci. Jeden negatívny tehotenský test za druhým. Zdalo sa, že budeme potrebovať pomoc pri otehotnení. Dokonca sme zašli tak ďaleko, že sme sa o tom porozprávali s lekármi.“

Zdá sa, že lekári neponúkli páru veľkú pomoc. Všetci povedali Sadie, aby schudla a ona otehotnie, takže bez ďalšej rady, ako pokračovať, podstúpila operáciu žalúdka a schudla 28 kíl.

Sadie’s OBGYN sa podelila o svoje nadšenie z chudnutia.

„Povedali mi, že ak nebudem tehotná do šiestich mesiacov, pošlú ma k špecialistovi na plodnosť, pretože mi nemôžu predpísať lieky na plodnosť,“ povedala Sadie. “ Konečne sme dostali niečo iné ako nie! Dostali sme „teraz nie“ a boli sme nadšení.

Žiaľ, pár neotehotnel, ako si mysleli keď Sadie schudla a mali pocit, že sú späť tam, kde začali.

„Vždy som mala pocit, že som sa narodila, aby som bola matkou,“ povedala Sadie. „Môj chirurg mi venoval toľko času, aby ma upozornil na to, aká budem po operácii plodná, no stále som nebola tehotná. Tak sme to vzdali. Uvedomili sme si, že sme predurčení byť iba tetou a strýkom našich neterí a krstnými rodičmi našich krstných dcér.“

Práve keď sa pár rozhodol vzdať sa svojich srdcervúcich pokusov o otehotnenie, Sadie dostala od svojho priateľa textovú správu, v ktorej sa pýtal, či by nezvažovali pestúnstvo dieťaťa.

Manželia najprv váhali, keďže im v tom čase poradca povedal, aby sa postarali o dieťa, kým jeho matka vyhľadá liečbu. Pár sa obával, že sa príliš pripútajú k dieťaťu. Ale krátko nato sa tento príbeh zmenil.

„Pôrodná mama sa rozhodla, že by chcela, aby ste si namiesto toho adoptovali dieťa,“ povedala pracovníčka prípadu.„Sakra!!,“ povedala som nahlas,“ spomenula si Sadie na chvíľu, keď zistila, že bude mamou.

„Prešli sme od toho, že sme nemali žiadne deti, k možnosti ich vychovať, až po „Vy ste rodičia!“ cez noc. Počúvala som pracovníčku prípadu, keď hovorila, stále neveriacky. Zložila som a zavolala manželovi! ‚Zlatko!! Chcú, aby sme si adoptovali dieťa! Chcú, aby sme boli rodičmi,“ kričala som. „Počkaj! NAOZAJ?! Myslel som, že len chcú, aby sme ho pestovali!,“ povedal. ‚Nie! Chcú, aby sme boli jeho mama a otec,“ povedala som.

Pár mal víkend, počas ktorého absorbovali šokujúce správy, ale aj sa pripravovali pre prípad, že by si to matka dieťaťa rozmyslela.

Prišiel pondelok a páru bolo nielen povedané, že matka stále chce aby si dieťa adoptovali, ale že chce urobiť nezávislú adopciu a je pripravená v ten deň podpísať.

Ich chlapček sa narodil v 33. týždni, teda o sedem týždňov skôr. „Doslova sa zmestil do jednej z rúk môjho manžela,“ napísala Sadie.

„Bol taký maličký, zavinutý v bielej prikrývke s ružovými a modrými pruhmi,“ dodala Sadie. „Z nosa mu vyšla NG trubica, pretože nemohol sám jesť, keďže bol predčasne narodený. Ale môj, bol roztomilý!!!”

Adopcia Ezru Leeho bola dokončená v októbri 2020 a pár si nechal urobiť tie najkrajšie fotografie, na ktorých je rodina oblečená v tričkách s nápisom „rodiny sa nemusia zhodovať“.

V roku 2021 sa Sadie a Jarvis stali rodičmi dvojčiat dievčat Journee a Destinee prostredníctvom darovania embryí. Čierny pár, ktorý zostal verný svojmu rodinnému heslu „Rodiny sa nemusia zhodovať“, sa stal rodičmi troch bielych detí – chlapca a dvoch dievčat.

Pre každého, kto posudzuje túto krásnu rodinu, máme jedinú odpoveď: Ich rodina je postavená na najpevnejšom základe vôbec – na láske.

Taký inšpiratívny príbeh od krásnej rodiny, ktorá má svet čo naučiť. Prosím zdieľajte to ďalej.