Rozhodol sa oženiť sa s obéznou ženou. Nečakal, že toto rozhodnutie bude mať také hrozné následky

Rozhodol sa oženiť sa s obéznou ženou. Nečakal, že toto rozhodnutie bude mať také hrozné následky

28 decembra, 2021 0 Od Redakcia

Niet pochýb o tom, že láska prichádza nečakane. Netušíme, kto si získa naše srdce. Akonáhle však cítime, že budeme šťastní len s tým druhým, na ničom inom by už nemalo záležať. Priateľ Amalie Jenningsovej to vedel veľmi dobre. Nie všetci však mali rovnaký názor…

Neraz v živote sa môžeme stretnúť so situáciou, kedy sa k sebe pár zjavne nehodí – samozrejme, hovoríme len o vzhľade. Ale je to naozaj také dôležité? Keďže dvoch ľudí spája silné puto, toto puto by malo byť na prvom mieste a o zvyšok sa nemusíte starať.

Ako dlho však dokážete vydržať odmietnutie a šteklivé komentáre od príbuzných a priateľov? Táto dvojica tomu musí čeliť dodnes.

Príbeh skutočnej lásky

Amalie sa jej rovesníci posmievali. Cítila to veľmi zle a nechcela odísť z domu. Bolo pre ňu ťažké pochopiť, že s ňou niekto môže zle zaobchádzať len preto, že je obézna. Nakoniec sa však rozhodla, že sa začne objavovať na sieti. Ako sa ukázalo, čoskoro jej to zmenilo život – stretla tam svoju lásku.

Dvojica bola do seba zamilovaná. Žena pochádzala z Dánska a nakoniec sa rozhodla, že všetkého nechá a odíde do Veľkej Británie, odkiaľ pochádza jej milovaný Sean.

25-ročná mala problém prijať samu seba. Vďaka Seanovi jej život nabral farbu.

„Odkiaľ si pamätám, bol som tučný a samozrejme sa so mnou kvôli tomu aj horšie zaobchádzalo. Moja najstaršia spomienka na šikanovanie siaha do škôlky. Mal som asi štyri roky a pamätám si, ako sa mi deti smiali. Nenávidel som pohľad do zrkadla, nenávidel som seba a to, čím som sa stal. Nič mi nevyhovovalo a keď som bol malý, musel som nakupovať v dámskom oddelení, aby som dostal niečo, čo by mi sedelo.“

Amalie si uvedomila, že „nezapadne“ do spoločnosti v momente, keď začala čítať knihy.

zdroj