Rozkošné dievčatko vzbudzuje pozornosť vďaka vlasom, ktoré „rastú nahor“…

Rozkošné dievčatko vzbudzuje pozornosť vďaka vlasom, ktoré „rastú nahor“…

27 februára, 2023 0 Od Redakcia

Štvormesačná Georgette Winslow sa narodila s plnou hlavou vlasov, ktoré stále rástli smerom nahor. Jej jedinečný účes chytil za srdce priateľov a rodinu, ktorí ju prirovnávajú k Jimmymu Neutronovi. Rozkošné dievčatko s Downovým syndrómom bolo prirovnávané k Jimmymu Neutronovi kvôli jej úžasným vlasom, ktoré bolo možné dokonca vidieť na ultrazvuku bábätiek.

Georgette Winslow sa narodila s plnou hlavou nádherných vlasov, ktoré naďalej rástli priamo nahor a chytili za srdce rodinu a priateľov.

Mama, Jenni Winslow, 35, povedala, že napriek tomu, že štvormesačné dieťa malo množstvo vláskov, nebola prekvapená, pretože Georgetteine ​​lokne boli predtým zachytené na ultrazvuku. Georgette bola dokonca porovnávaná s kreslenou postavičkou Jimmym Neutronom, ktorý je známy svojimi ikonickými vlasmi.

Jenni, ktorá má ďalšie dve deti, vyvrátila babský príbeh, že pálenie záhy v tehotenstve znamená chlpaté deti, pretože týmto stavom nikdy netrpela.

Jenni z Južnej Dakoty v USA povedala: „Pretože má Downov syndróm, chodili sme na pravidelné vyšetrenia a doktor vždy povedal ‚och môj bože, má veľa vlasov!“ „Bolo ťažké vidieť koľko vlasov mala keď sa narodila, ale keď sa trochu umyla, bolo ich veľa. „Boli sme chvíľu na JIS, keď sa narodila a všetky sestry prišli a povedali, že im každý povedal, aby sa prišli pozrieť na jej vlasy.“

„Raz som sa práve rozprávala s mamou a povedala, že jej vlasy jej pripomínajú kreslenú postavičku,“ povedala. „Až neskôr som našla fotku Jimmyho Neutrona a úplne som pochopil, čo tým myslela.

„Zverejnil som ich fotku vedľa seba a všetci moji priatelia povedali, že si mysleli presne to isté.“ Ďalšie Jennine deti, šesťročná Viola a trojročný Sullivan, sa tiež narodili s vlasmi, rovnako ako manžel Barrett (35). Povedala: „Sullivan sa narodil s vlasmi starého muža, na temene hlavy mal plešinu. „Violine vlasy boli podobné Georgette, ale neboli také husté ani dlhé ako jej.

Jenni, osobná trénerka z Južnej Dakoty hovorí, že každý sa okamžite zamiluje do Georgettiných vlasov. Hovorí, že sa tiež pokúšala upraviť jej vlasy, ale bez veľkého úspechu. „Bola som v pokušení dať jej vlásky do copu, ale urobila som to len raz. „Bála som sa, že jej príliš stiahnem kožu, takže sme to nechali len minútu a hneď som jej ich rozpustila.

Jenni založila stránku na Instagrame, aby zdokumentovala Georgetteinu cestu a zvýšila povedomie o Downovom syndróme. Povedala: „Veľa času ľudia našli účet kvôli jej vlasom a videli, že má Downov syndróm len kvôli hashtagom.

Zdieľajte toto rozkošné dieťatko aj s ostatnými a pomôžme zvýšiť povedomie o Downovom syndróme … 💗