Skromná stará dáma požiadala o bezfarebný lak na nechty… ale manikérka urobila niečo, čo všetkých prekvapilo!

Skromná stará dáma požiadala o bezfarebný lak na nechty… ale manikérka urobila niečo, čo všetkých prekvapilo!

23 septembra, 2022 0 Od Redakcia

Brandalyn Mae Porterová pracuje ako zdravotná sestra v domove dôchodcov v Dallase, USA. Jej hlavnou úlohou je starostlivosť o pacientov. Nespočíva však len v tom, že ich kŕmi a podáva im lieky, ale pomáha im aj pochopiť, že majú svoju krásu.

Brandaly nedávno na Facebooku zverejnila príbeh, ktorý zaujal ľudí na celom svete:

„Dnes som jednej klientke nalakovala nechty. Otvorila som tašku, vytiahla tubu a požiadala ju, aby si vybrala farbu, ktorá sa jej najviac páči. Ale skromná dáma ma požiadala, aby som používala len bezfarebný lak na nechty. Povedala som jej, že je to taká nuda.

Spýtala som sa jej, prečo si nevybrať niečo veselšie? Potom povedala: „Moje ruky sú také vráskavé a škaredé, že na to nechcem upozorňovať. Potom som zrazu nevedela, čo mám povedať a povedala som: „Ruky hovoria veľa! Odráža sa v nich veľa lásky, starostlivosti a obety, ktoré vo svojom živote priniesli pre iných.

Tie ruky, ktoré hladili a často utešovali deti, tie ruky, ktoré bez námahy každý deň varili, umývali, upratovali… Málokto na svete má také krásne ruky! Mnohí môžu o takýchto rukách len snívať.“ Potom ma požiadala, aby som jej nalakovala nechty na ružovo.

Aké dôležité je pomáhať druhým získať späť sebadôveru! Ak súhlasíte, podeľte sa o tento príbeh!