Matka natočila zúfalstvo svojho dieťaťa, po incidente, ktorý jej trhal srdce…

Matka natočila zúfalstvo svojho dieťaťa, po incidente, ktorý jej trhal srdce…

22 septembra, 2022 0 Od Redakcia

Austrálčanka Yarraka Bayleová nahrala video svojho syna Quadena Baylesa hneď po tom, ako sa mu v škole posmievali pre jeho trpasličí vzrast. Austrálska matka chce pomocou srdcervúceho videa upozorniť na závažnosť šikanovania v škole.

Yarraka Baylesová natočila svojho syna, ako plače a hovorí jej, že chce zomrieť, pretože ho spolužiaci šikanujú. Quaden trpí trpasličím vzrastom, ktorý je jednou z najčastejších foriem tejto vývojovej poruchy, achondropláziou. Matka išla v stredu vyzdvihnúť svoje dieťa zo školy a bola šokovaná, keď začalo v aute plakať a hovoriť jej hrozné veci:

„Podaj mi lano, chcem sa zabiť… Chcem sa bodnúť do srdca… Chcem, aby ma niekto zabil…“

Žena to všetko nahrala a potom zdieľala na Facebooku. Vo videu žiada rodičov, aby správne vychovávali svoje deti, pretože šikanovanie a slovné urážky môžu v ich „obetiach“ vyvolať takéto hrôzy. Povedala, že sa tieto ťažké chvíle snažila udržať pre seba, ale cítila, že sa musí podeliť s verejnosťou o to, prečo je šikanovanie v škole nebezpečné.

„Toto je dopad šikanovania na 9-ročné dieťa, ktoré sa chce len učiť a zabávať, ale každý deň sa mu stane niečo podobné. Ďalšie šikanovanie, ďalšie posmešky, ďalšie šikanovanie,“ sťažovala sa matka.

Predtým povedala, že jej syn sa chcel už vo veku 6 rokov zabiť, čo matku šokovalo. Už mu povedala, že keď je raz mŕtvy, niet cesty späť, takže by na také veci nemal ani pomyslieť, ale Quadena tie posmešky tak hlboko zraňovali, že si tú samovraždu opakoval stále dokola.

Otrasné zábery si pozreli milióny ľudí a zdieľalo ich viac ako stotisíc ľudí. Odvtedy matka a syn dostali mnoho milých odkazov od priateľov i neznámych ľudí. Toto je najťažšie video, aké som videl. 9-ročný chlapec sa chce zabiť kvôli šikanovaniu v škole. Čo sa to deje v našom svete? Spojme sa za Quadenom a ukážme mu, že nie všetci sú proti nemu.

Vo videu, ktoré nahral Hugh Jackman, sa chlapec dozvedel, že je silnejší, ako si myslí a určite v ňom našiel priateľa. A žiada ľudí, aby boli k sebe láskaví. Americký komik Brad Williams, ktorý je sám trpaslík, vyzbieral za jeden deň 130 000 dolárov pre rodinu, aby mohla ísť do Disneylandu.

Na stránke zbierky sa píše, že zbierka je určená pre všetkých, ktorým niekedy niekto povedal, že nie sú dokonalí. Eric Trump, syn Donalda Trumpa, tiež povedal, že ho video šokovalo, zatiaľ čo Enes Kanter na Twitteri napísal, že celý svet stojí za rodinou a pozval ich na zápas NBA.

Zdieľajte tento príbeh aj so svojimi priateľmi a známymi a vychovávajme naše deti správne!