Slobodná mama sa ujme opusteného dievčatka. Keď si však prezrie jej nemocničný náramok, zistí prekvapivý objav.

Slobodná mama sa ujme opusteného dievčatka. Keď si však prezrie jej nemocničný náramok, zistí prekvapivý objav.

8 apríla, 2024 0 Od Redakcia

Keď sa manželstvo ženy náhle skončilo, mala niečo po tridsiatke a mala pocit, že nevie čo ďalej, aký bude jej zmysel života a cieľ.

Katie Page sa presťahovala do nového domova v Colorade a zmenila svoju kariéru, no stále mala pocit, že jej niečo chýba, až kým nedostala e-mail od svojho pastora.

Spýtal sa Katie, či má záujem o výchovu dieťaťa. Katie mala v minulosti problémy s plodnosťou a uvažovala o adopcii, tak sa rozhodla zistiť viac o pestúnskej starostlivosti. Začala navštevovať stretnutia o pestúnskej starostlivosti a vedela, že toto je cesta pre ňu. Potom pokračovala v pestúnskej starostlivosti o štyri deti a potom sa rozhodla pre adopciu.

V roku 2016 sa dozvedela o 4-dňovom chlapcovi, ktorý bol odovzdaný v miestnej nemocnici bez mena.

Nazvala ho Grayson a vzala ho k sebe; Grayson s ňou zostal takmer 12 mesiacov a Katie sa do tohto malého chlapca zamilovala. Potom, čo súd zrušil rodičovské práva biologickým rodičom, Katie adoptovala Graysona, keď mal 11 mesiacov. Keď sa Katie udomácnila v plnohodnotnom materstve, netrvali ani dva týždne, keď jej pracovník (pre prípady pestúnskej starostlivosti) znovu zavolal a povedal jej o novonarodenom dievčatku, ktoré bolo odvezené do tej istej nemocnice.

Katie sa cítila vystrašená a ohromená vyhliadkou na prijatie ďalšieho dieťaťa, ale jej inštinkt jej hovoril, aby si toto dievčatko vzala k sebe.

„Viem, že počas nasledujúcich 10 minút a následných telefonátov, ktoré som v to popoludnie uskutočnila, mi z úst neustále vychádzala veta ,,Viem, že som blázon, ale Boh mi hovorí, aby som povedala ÁNO,“ povedala Katie.
Bolo len otázkou hodín, kým malú Hannah priviezli do Katieho domu, ale keď si Katie prezerala Hannahin nemocničný náramok, zistila prekvapivý objav.

Katie si všimla, že meno rodnej matky na Hannahinom náramku bolo rovnaké ako Graysonovo, potom skontrolovala Hannah adopčné papiere a dátum narodenia matky sa tiež zhodoval, ale jej dve deti vyzerali úplne inak.

„Grayson je polovičný Afroameričan s krásnou tmavšou pokožkou a tmavými kučeravými vlasmi,“ napísala Katie na svojom blogu. „Dievčatko má bledobiely tón pleti s rovnými blond vláskami.“ Katie vystopovala matku svojich detí a zorganizovala test DNA, ktorý potvrdil, že Grayson a Hannah sú v skutočnosti nevlastní súrodenci.

„Čo keby dievčatko odišlo do inej rodiny?“ pýtala sa Katie vo svojom blogovom príspevku. „Nikdy by sme nenašli ju ani Graysonovu matku. Spojenie by nikdy nevzniklo! Nemohla som uveriť zázraku, ktorý sa práve stal.“

Katie oficiálne adoptovala Hannah v decembri 2018.

„V ten deň, keď som povedala „Áno“, keď som si vzala dievčatko, som cítila ten najzvláštnejší pocit. Nemyslím si, že som až do tej chvíle skutočne cítila nepopierateľné volanie od Boha (alebo akéhokoľvek vyššieho ducha, v ktorého by ste osobne verili).

„Môj mozog mi hovoril, aby som povedala ‚nie‘, pretože to nedávalo zmysel a nebolo to v mojich plánoch, ale niečo vo vnútri mi stále hovorilo, že musíš povedať ‚ÁNO‘. Je to číry zázrak, šanca raz za život… nazvite to ako chcete, ale je úžasné, že sa moje deti našli.“ Katie pokračovala vo svojej ceste pestúnskej starostlivosti a adopcie slobodnej matky a s viac ako 90 000 sledovateľmi na jej stránke na Instagrame je skutočnou inšpiráciou, ktorá samú seba opisuje ako „perfekcionistku, ktorá naplno využíva svoj veľmi nedokonalý život“.

Katie si dokonca adoptovala ďalšie bábätko, Jacksona. Teraz vychováva tínedžera a zdieľa výzvy a nadšenie na svojich sociálnych siaťach a YouTube. Aká úžasná žena a matka a skvelá pripomienka, aby sme viac nasledovali svoje srdcia; pre Katie to znamená cestu skutočného šťastia.

Prosím, zdieľajte aj so svojimi priateľmi cestu tejto mladej ženy Katie. ❤️