Slobodná matka kúpila svojim deťom 300 vianočných darčekov!

Slobodná matka kúpila svojim deťom 300 vianočných darčekov!

18 decembra, 2022 0 Od Redakcia

Britská matka Emma Tappingová sama vychováva tri deti. Tento rok začala nakupovať už skôr, aby mala dostatok darčekov na Vianoce. Tento rok minula na darčeky 2 000 libier. Nielen tento rok zasypala svoje deti všetkými dobrotami – je to jej vášeň už roky. Jej najstaršie dieťa má 15 rokov, prostredné 11 a najmladšie 3 roky. Takže 3 deti majú tento rok pod stromčekom 300 darčekov.

Fotografie všetkých darčekov sa už roky objavujú na internete a na mamu sa valí množstvo útokov. V jednom z článkov reagovala, že si peniaze zarába a darčeky kupuje z vlastných príjmov. Šetrí celý rok a veľa vecí nakupuje vo výpredajoch. Podľa jej slov má ešte niekoľko darčekov, ktoré jedna z jej dcér ešte nerozbalila. Napriek tomu sa zdá, že každý rok sa pod stromček dáva čoraz viac darčekov.

Aj napriek tomu sa matka stretáva s mnohými nadávkami a kritickými poznámkami, z ktorých jedna znie: „Zatiaľ čo ostatní hladujú, ona kupuje veľa darčekov. Prečo nedaruje?“ Napriek tomu matka rada obdarúva svoje deti darčekmi a ako vidíte na fotografiách, tento rok sa jej podarilo kúpiť veľa vecí. O tomto zvláštnom príbehu informoval denník Mirror.

Čo si myslíte? Koľko darčekov kupujete svojim deťom na Vianoce?