3 znamenia, ktoré v januári 2023 dostanú nepríjemný úder…

3 znamenia, ktoré v januári 2023 dostanú nepríjemný úder…

18 decembra, 2022 0 Od Redakcia

Koniec roka 2022 nie je pre nikoho jednoduchý, či už z finančného alebo iného hľadiska, preto sa mnohí obávajú toho, čo ich čaká v roku 2023. Podľa astrologických predpovedí budú 3 znamenia, pre ktoré prvý mesiac nového roka nebude mať veľa dobrého a bude to pre nich mimoriadne zlé obdobie v ich živote.

Pozrime sa, kto to je!

LEV

Lev by v januári nemal očakávať spoľahlivého partnera, pretože najbližšia osoba sa obráti proti nemu. Niekto, koho ste v jednej chvíli milovali, sa zrazu stane vaším nepriateľom, čo Leva veľmi rozruší. Nebudú vedieť odpovedať na otázku prečo a čoskoro budú čeliť hroznej realite, že budú musieť začať nový život, pretože niet cesty späť.

Posilníte sa do takej miery, že nedovolíte, aby si niekto pohrával s vašimi emóciami, ale očakávajte, že toto obdobie vám spôsobí veľké psychické problémy. Snažte sa načerpať nové sily a poučiť sa z tohto obdobia, nenechajte sa ním ešte viac zničiť, využite tento čas pre seba a pripravte sa na niečo oveľa lepšie.

RAK

Pracovisko Raka sa v januári úplne prevráti naruby a to kvôli chybám iných. Určite sa porozprávajte so svojím šéfom a vyjasnite si to, prestaňte uprednostňovať iných pred sebou a povedzte raz pravdu o svojich názoroch a o tom, kto je za situáciu zodpovedný. Rak má dve možnosti: Buď to môže urobiť, priznať sa a pokračovať v živote, alebo môže strčiť hlavu do piesku a nechať svoj život úplne zničiť.

ŠKORPIÓN

Vo vašej rodine vzniká veľká hádka, ktorá sa v dohľadnej dobe nevyrieši, ale len sa znásobí. Keď dôjde na tento konflikt, nezapájajte sa doň, trochu ustúpte, nechajte opadnúť vášne a emócie a potom si sadnite a vyriešte ho s čistou hlavou.