Slobodná matka si adoptovala súrodenca pre svojho syna. Ostala však šokovaná, keď zistila, komu dieťa patrí!

Slobodná matka si adoptovala súrodenca pre svojho syna. Ostala však šokovaná, keď zistila, komu dieťa patrí!

3 januára, 2023 0 Od Redakcia

Keď sa manželstvo Katie Priceovej skončilo, mala len 30 rokov, ale namiesto toho, aby sa utápala v kaluži sebaľútosti, videla v tom šancu na nový vzrušujúci začiatok. Presťahovala sa do nového domova, zmenila prácu a rozhodla sa dať hlavu na adopciu. Krátko nato ju kontaktovala pracovníčka pre adopciu, ktorá jej povedala o 4-dňovom dieťati, ktoré nechala v nemocnici. Dieťaťu dali meno Grayson, tak ho pomenovala Katie.

Dieťa bolo s ňou 11 mesiacov, kým sa im podarilo dokončiť rozhodnutie s biologickými rodičmi a oficiálne nazvať Graysona svojím synom. Osud jej však čoskoro prihral do cesty ďalšie dieťa skôr, než by si bola pomyslela. Katie si materstvo skutočne užívala a čoskoro sa rozhodla opäť si adoptovať dieťa, brata pre Graysona.

O ďalší mesiac neskôr dostala ďalší telefonát o novorodenom dievčatku, ktoré zostalo v tej istej nemocnici ako Grayson. Čoskoro sa malá Hannah vrátila domov s Katie a Graysonom. Až potom si Katie prezrela náramok na zápästí malej, na ktorom bolo meno tej istej ženy, ktorá bola Graysonovou matkou. Katie sa pozrela do Hanninej karty a z testu DNA zistila, že biologická matka dievčatka je rovnaká ako Graysonova matka. To znamenalo, že títo dvaja malí boli vlastne nevlastní súrodenci.

Osud to tak chcel, že obe deti vyrastali bok po boku v dobrých rukách.

Ak sa vám tento článok páčil, nezabudnite ho zdieľať so svojimi priateľmi!