Smútok za malým chlapčekom, ktorý všetkých dojal svojím statočným bojom…

Smútok za malým chlapčekom, ktorý všetkých dojal svojím statočným bojom…

15 decembra, 2022 0 Od Redakcia

Malý Jozef, len jedenapolročný chlapček, ktorému diagnostikovali zhubný nádor v hrudi – neoroblastóm, ktorý sa rozšíril do kostnej drene a kostí a spôsobil metastázy v očiach a ľavej nohe, „odletel“ do susedstva anjelov. Odvážne dieťa, ktoré prostredníctvom výziev jeho rodiny na podporu životného boja dieťaťa, už nie je medzi nami.

Správu o jeho smrti oznámila charitatívna organizácia Act of Love, ktorá stála po celý čas pri rodine a dieťati. Ako sa uvádza v príslušnom vyhlásení: „S hlbokým a nevýslovným smútkom sa lúčime s naším malým Jozefom, ktorý dnes odišiel na dlhú cestu do raja.

Náš malý hrdina vždy s úsmevom čelil ťažkým a každodenným bojom, ktoré musel v takom citlivom veku zvádzať. Maják pre nás a tisíce ďalších ľudí, ktorí ho milovali. Sme zdrvení jeho stratou, ale zároveň hrdí na to, čo nás naučil a na to, že nás naučil ceste sily a lásky.

Rodine a blízkym nášho malého Jozefa vyjadrujeme úprimnú sústrasť! Budeme stáť po ich boku tak dlho, ako nás budú potrebovať! Šťastnú cestu k večnému svetlu, naši milovaní!“

Odpočívaj v pokoji! 🙁 ❤️