Spôsob, akým otec uspal svoje dieťa, je neuveriteľný! Pozrite sa sami…

Spôsob, akým otec uspal svoje dieťa, je neuveriteľný! Pozrite sa sami…

16 októbra, 2022 0 Od Redakcia

Hovorí sa, že po pôrode sa ženy menia na hrdinky so superschopnosťami, ktoré im pomáhajú zvládať viacero povinností naraz. Starajú sa o svoje deti, rodinu, osobné potreby, niektorí z nich dokonca dokážu plniť svoje pracovné úlohy. Ale čo otcovia? Niektorí z nich sa tiež zmenia na superhrdinov, ktorí v sebe objavia nové schopnosti, aby zvládli ťažké situácie. Napríklad, ako uspať dieťa.

Na internete sa objavilo video, ktoré zachytáva otca, ako bez väčšej námahy uspáva svoje batoľa. Zaspávanie batoľaťa je zvyčajne veľkou výzvou pre každého rodiča. Ale pre tohto otca to bolo doslova magické. Akoby mal čarovný prútik, ktorým by dokázal svoje dieťa uspať v priebehu niekoľkých minút.

Otec sedel hneď vedľa svojho dieťaťa. Aj keď bol ospalý, bolo vidieť, že v žiadnom prípade nemá záujem ísť rovno spať. Namiesto toho stále hladkal svojho domáceho miláčika, ktorý ležal neďaleko. Po chvíli vidíte, ako otec prechádza rukou po tvári dieťaťa. Jednoduchý pohyb stačil na to, aby sa dieťaťu chcelo spať. Otec to zopakoval ešte raz. Tentoraz sa batoľa snažilo udržať oči otvorené.
Otec tretíkrát prešiel dieťaťu rukou po tvári, čo stačilo na to, aby zatvorilo oči. Otecko už takmer vyhral, ale jeho prekvapený smiech spôsobil, že batoľa opäť otvorilo oči. Muž to zopakoval štvrtýkrát. Vtedy už dieťa konečne zaspalo. Bolo to, akoby otec použil čarovnú paličku pripevnenú k ruke.

😄😄 Treba vyskúšať!