Staroveký, cigánsky horoskop: Pozrite sa, aký je váš symbol. Ukáže vám, aký život vás čaká!

Staroveký, cigánsky horoskop: Pozrite sa, aký je váš symbol. Ukáže vám, aký život vás čaká!

29 novembra, 2023 0 Od Redakcia

Objavte rómsky horoskop a svoj vlastný symbol. Je tu 12 symbolov, pozrite sa, ktorý je váš a prečítajte si, čo vás čaká v budúcnosti!

Pohár – 21. januára – 19. februára

Pohár je symbolom spojenia a zmierenia. Pretože keď čaj nalejete do šálky, vždy nadobudne tvar tejto šálky. Nositelia tohto symbolu sú chápaví a prispôsobiví. Vážia si ľudí a obklopujú sa ľuďmi, ktorí zmýšľajú rovnako. Sú kreatívni a šikovní. Ich rodinní príslušníci sú na ne pre tieto vlastnosti veľmi hrdí.

Kaplnka – 20. februára – 20. marca

Rodáci z kaplnky sú nábožensky založení a veria v Boha. Keďže nositelia tohto symbolu sú bohabojní ľudia, duchovnosť je prítomná v celom ich živote. Sú veľmi citliví a otvorení. Sú to snílkovia a nie sú nervózni, ani keď sa ocitnú v ťažkej situácii, pretože vedia, že na všetko existuje riešenie. V krátkom čase vyriešia aj tie najzložitejšie veci. Sú pokojní a majú dobrý vkus.

Dýka – 21. marec – 20. apríl

Dýka predstavuje silu, česť a víťazstvo. Ľudia tohto znamenia sú úspešní a snažia sa prekonať zlé veci. Nositelia tohto symbolu sa nezastavia pred ničím a bojujú za veci, ktoré sú pre nich dôležité. Vždy si stoja za svojím, ale ochotne pomáhajú aj ľuďom okolo seba. Majú vynikajúce vodcovské schopnosti.

Koruna – 21. apríla – 20. mája

Koruna predstavuje bohatstvo, moc, rešpekt, lásku a odvahu. Keďže je vyrobená z drahého kovu, zvyčajne zo zlata, symbol koruny je v rómskom horoskope veľmi vážený. Ľudia narodení s týmto symbolom sa neboja bojovať, potrebujú finančné zabezpečenie, a preto sú ochotní tvrdo pracovať. Niekedy pracujú až nepríjemne dlho, ale robia všetko pre to, aby vytvorili bohatstvo a luxus pre seba a svoje okolie.

Sviečka – 21. máj – 20. jún

Sviečka je symbol, ktorý môže naznačovať nábožnosť, vieru a porozumenie. Nositelia tohto symbolu veria v pravý život, za ktorý bojujú. Sú komunikatívni a inteligentni. Vďaka ich porozumeniu si ich rodiny veľmi vážia a často sa pýtajú na ich názory.

Koleso – 21. júna – 21. júla

Koleso v cigánskom horoskope predstavuje rodinné centrá, materstvo, vývoj. Kolo je tiež symbolom vzťahov a komunikácie. Ľudia narodení s týmto symbolom majú veľmi rozvinutú a komplexnú osobnosť. Ich nálady môžu byť premenlivé, ale vďaka ich spojeniu sú posilnené a pokoj v duši sa rýchlo obnoví.

Hviezda – 22. júla – 22. augusta

V cigánskom horoskope má hviezda šesť vetiev, ktoré symbolizujú rovnováhu a šťastie. Príslušníci tohto symbolu rešpektujú ostatných a stoja pri svojej rodine po celý život. Vďaka svojmu optimistickému pohľadu sú vždy pripravení prijať úspech. Môžu vynikať aj v umení.

Zvon – 23. augusta – 23. septembra

V rómskom horoskope tento symbol predstavuje snahu o dokonalosť a presnosť. Sú to veľmi dôležité cnosti, ktoré by mali byť v každom človeku. Ľudia narodení s týmto symbolom vždy bojujú za to, čo je správne a chcú, aby sa veci vyvíjali podľa ich predstáv. V mnohých oblastiach života však môžu byť veľmi dôležité.

Minca – 23. septembra – 22. októbra

Minca je symbolom rovnováhy a pravdy. Považuje sa za jeden z najmocnejších symbolov, ktorý môže ovplyvniť svet v mnohých smeroch. Ľudia narodení s týmto symbolom sú bojovníci, ktorí húževnato bojujú za to, čo je pre nich správne, za seba, za tých, ktorí sú pre nich dôležití. Mohli by sa pokojne venovať právu, ale viac ich lákajú kreatívne veci. Sú umeleckí a radi snívajú, je to pre nich sebavyjadrenie.

Nôž – 23. októbra – 21. novembra

Nôž sa môže zdať ako desivý symbol, pretože môže predstavovať život a smrť. V rómskom horoskope sa považuje za jedno z najsilnejších znamení. Ľudia narodení s týmto symbolom sú silní, analytickí a chápaví. V láske sa nechajú ovládnuť svojimi emóciami. Ich rodiny si ich vážia.

Sekera – 22. november – 21. december

Sekera je symbolom sily, nezávislosti a prekračovania hraníc. Sekera je jedným z najoptimistickejších symbolov, ktorý znamená šťastie a ochranu. Ľudia narodení s týmto symbolom sa radi učia nové veci. Sú ochotní bojovať za svoje túžby. Preto sú silnými a rešpektovanými osobnosťami.

Podkova – 22. decembra – 20. januára

Podkova je symbolom šťastia. Je symbolom práce a úsilia. Ľudia narodení s týmto symbolom sú pracovití. Ich rodina sa na nich môže spoľahnúť, sú vypočutí a ochotní pomôcť. Sú ctižiadostiví, nebránia sa výzvam a vďaka svojim vlastnostiam sú veľmi obľúbení vo svojich rodinách.

Podeľte sa o tento zaujímavý horoskop aj s ostatnými priateľmi. 🙂