Starší muž sa s dôverou obrátil na chiropraktičku, ale bohužiaľ, liečba mala vážne následky!

Starší muž sa s dôverou obrátil na chiropraktičku, ale bohužiaľ, liečba mala vážne následky!

22 februára, 2024 0 Od Redakcia

Chiropraktici sú preferovanou voľbou pre prírodné prostriedky na zmiernenie problémov! Niektorí ľudia túto alternatívnu metódu liečby dôrazne odporúčajú, zatiaľ čo iní sú voči nej veľmi opatrní. Starší muž sa s dôverou obrátil na chiropraktičku, ale bohužiaľ, liečba mala vážne následky!

Chiropraktička Dr. Arleen Scholtenová ošetrila 80-ročného Johna Lawlera, pretože jeho rameno a chrbát boli nesprávne nastavené. Jedna liečba sa však stala osudnou pre staršieho muža, ktorý na jej následky zomrel. Manželka Johna Lawlera na súdnom pojednávaní uviedla, že chiropraktička pokračovala v liečbe aj napriek námietkam jej manžela, pretože už mal obrovské bolesti.

 

„Najprv začala s ramenom, potom prešla na trup a zmenila polohu ošetrovacieho stola. Môj manžel už mal neznesiteľné bolesti a požiadal ju, aby prestala. „Veľmi to bolí a necítim ruky,“ povedal môj manžel, ale lekárka ho vôbec nepočúvala,“ povedala. Keď požiadala muža, aby sa otočil, ale ten nereagoval, presunula ošetrovanú osobu do kresla. Podľa manželky bol vtedy John ako handrová bábika, nerozprával a vôbec sa neudržal na nohách.

Najprv len zápasil s bolesťou končatín, potom nemohol hýbať rukami a nakoniec nemohol hovoriť. Keď 80-ročného muža previezli do nemocnice, zistili, že má zlomený krk a poškodenú chrbticu. Trpel neznesiteľnými bolesťami a krátko nato na následky zranení zomrel.

 

 

Úvodná otografia je len ilustračná