Strašidelné: Majiteľ sa dozvedel smutný dôvod, prečo naňho jeho pes pred zaspaním hľadí!

Strašidelné: Majiteľ sa dozvedel smutný dôvod, prečo naňho jeho pes pred zaspaním hľadí!

7 júla, 2022 0 Od Redakcia

Niekedy my ľudia pripisujeme niektoré zvláštne správanie nášho psa len tomu, že je to pes. Niekedy však môže byť vysvetlenie srdcervúce. Čínska rodina si adoptovala zlatého retrievera z útulku pre psov. Mal dobré jedlo a veľa lásky od rodiny. Keď však nastala noc, urobil niečo zvláštne.

Pes nespával počas noci a sledoval svojho pána, kým nezaspal.

Majiteľ sa dozvedel smutný dôvod, prečo naňho jeho pes pred zaspaním hľadí. Sedával pred otcovou spálňou a pozoroval ho, kým nezaspal. Najprv si mysleli, že si pes ešte nezvykol na svoj nový domov. Uplynulo však niekoľko dní a on pokračoval v rovnakom správaní. Aj keď bol pes veľmi unavený z celodennej hry, nezaspal.

Rodina sa rozhodla vziať psa k veterinárovi, ale ten nezistil nič, čím by pes trpel.

Potom sa rozhodli ísť do útulku, odkiaľ si ho adoptovali, pre prípad, že by zistili, čo sa deje a ich pes trpí nespavosťou. Ako zistili, príčinou bol predchádzajúci majiteľ psa. Pes žil v domácnosti s novomanželmi. Keď však žena otehotnela, manželia si uvedomili, že sa o neho už nemôžu starať. Takže pes skončil v útulku.

Z jedného momentu na druhý sa nešťastný pes, ktorý bol doma úplne šťastný, zrazu ocitol v útulku a jeho majiteľ ho opustil!

Chudák pes bol pravdepodobne zmätený, keď ho jeho pán bezdôvodne opustil. Majiteľ sa dozvedel smutný dôvod, prečo naňho jeho pes pred zaspaním hľadí. Muselo mu to zlomiť srdce, keď si uvedomil, že ho jeho pán z neznámeho dôvodu opustil. Z tohto dôvodu sa pes bojí urobiť čokoľvek, čo by jeho nového pána prinútilo vrátiť ho späť do útulku.

Je tak traumatizovaný z opustenia, že odmieta spať pred svojím majiteľom. Jeho súčasný majiteľ sa rozplakal, keď sa dozvedel smutný príbeh psa, ktorého si práve adoptoval. Keď sa majiteľ vrátil domov, odstránil plot, ktorý bol pri vchode do jeho spálne a premiestnil psiu posteľ vedľa svojej v nádeji, že to psovi dodá pocit bezpečia, aby mohol v noci pokojne spať.

Tento dojímavý príbeh sa okamžite dostal do povedomia verejnosti, keď ho majiteľ zdieľal na sociálnych sieťach. Predchádzajúci majitelia psa si za svoj čin vyslúžili veľa negatívnej kritiky od mnohých ľudí. „Ten úbohý pes už nikdy nebude nikomu veriť po takomto zaobchádzaní,“ uviedol jeden používateľ.

Pre všetkých, ktorí majú psa a pre tých, ktorí uvažujú o adopcii: Nikdy sa ho nevzdávajte, pretože pre neho ste celý jeho svet!