Stredoškolák zobral na svoj maturitný ples veľmi dôležitú osobu: Svoju 92-ročnú prababičku!

Stredoškolák zobral na svoj maturitný ples veľmi dôležitú osobu: Svoju 92-ročnú prababičku!

11 februára, 2023 0 Od Redakcia

Ples je jednou z tých špeciálnych spomienok, na ktoré sa mnohí stredoškoláci tešia v momente, keď ako prváci vkročia do kampusu. Niektorí sa však z rôznych dôvodov nikdy nedostanú na maturitný ples.

Dakota Wollan nemal v pláne ísť na svoj maturitný ples. V triede boli ľudia, ktorých sa mohol opýtať, nebol tam však nikto, koho by si tam naozaj chcel vziať.

Potom mu však otec vnukol dobrý nápad.

Maturantovi sa nápad zapáčil a rozhodol sa vymyslieť návrh pre svoju 92-ročnú prababičku. „Mám toto staré auto, je to Ford z roku 1985, ktorý mi podarovala a ja som ho opäť rozjazdil. Vzal som ho, prišiel za ňou a opýtal sa jej či pôjde so mnou,“ povedal. Napriek tomu, že sa opýtal svojej prababičky či by si s ním nešla na maturitný ples, povedal, že bol stále „dosť nervózny“. Ukázalo sa však, že nemá byť z čoho, pretože ona bola nadšená.

„Nikdy predtým som nebola na plese,“ povedala.

„Len som sa čudovala, prečo by chcel, aby s ním chodila 92-ročná žena na ples, keď je v škole toľko mladých dievčat,“ povedala Madeline. Vek preňho nehral žiadnu úlohu, pretože povedal, že keby nebolo jeho prababičky, nezúčastnil by sa jeho posledného plesu a jeho prababička by nemala možnosť zúčastniť sa jej prvého. Títo dvaja boli hitom na plese strednej školy vo Watford City.

„Prišli sme na parket a všetci jasali,“ povedal Dakota. Madeline povedala, že jej obľúbené časti tanca boli „kráčanie vedľa jej pravnuka, počúvanie tej hudby a keď ľudia tlieskali “.😊💕

Toto bolo také milé gesto!

Zdieľajte tento srdečný príbeh so všetkými svojimi priateľmi a rodinou.